הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

מעשה אבות סימן לבנים

בחיפוש בבית בעיר נמצאו סמים בחדרו של הבן ובחדרו של... האב, ובואדי ענאבה נמצאה בת 15 שניסתה להתאבד באמצעות סכין.   

לא לסמים (צילום: מנחם בנטוב)
גילה עיני

 

העליהום על בני הנוער  בעת האחרונה בערים שונות סביב אותו "נייס גאי" מסוכן שנמכר בפיצוציות נמשך, ובמודיעין תופעת הסמים אצל בני נוער לא פחותה, מה גם שכאן מדובר לא בסמים חוקיים כמו ה"נייס".

במהלך פעילות פקחני נוער בתחנת מודיעין נערך חיפוש ב 3 בתים של נערים ברחובות, שבט, לבונה ושורק. באחד הבתים לא נמצא דבר למעט הודאתו של הנער בשימוש בסם ואילו בשתי הדירות הנוספות נמצאו כלי עישון, באגים, מקטרת, חשיש ואפילו מחסנית עוזי.

אבל אין ספק שהסיפור הכי מעניין הינו של משפחה אליה הגיעו שוטרים וערכו חיפוש לאחר שקיבלו מידע על  שימוש הבן בסם. אבל  כשהעמיקו בחיפוש גילו  לא רק סמים וכלי עישון. אז מה מעניין... גם הסמים וגם כלי העישון נמצאו הן אצל הבן אבל גם אצל אביו.

הבן ואביו הודו בשימוש ובאחזקת הסם כשהבן הרחיב את היריעה וסיפר כי לא מעט מחבריו השתתפו בחינגות. המשטרה ממשיכה בחקירת כל האירועים.

ואם בבני נוער עסקינן הנה סיפור של נערה שאינו קשור לסם אלא לניסיון התאבדות. ב"מסורת" ניסיונות ההתאבדות שפשו בשבוע שעבר בעיר, הנה עוד מקרה, הפעם של נערה ממודיעין. ביום שבת התקבל דיווח בתחנה שנערה בת 15 מנסה לחתוך עצמה בגרון בואדי ענאבה. למקום הגיע סיור שמצא אותה מוטלת על הדשא צמוד לאגם ובמקביל הגיע צוות מד"א שפינה אותה לבית החולים. השוטרים מצאו במקום גם מכתב התאבדות אותו כתבה הנערה. הנסיבות נחקרות.