הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
דוס צמרת
 
 

פותחים שנה בספורט: כנס מאמני ומדריכי חוגים

כחלק מההיערכות אגף הספורט בעמותת סחלבים לפתיחת שנת הפעילות, נערך בשבוע שעבר בבית סחלבים כנס למאמנים והמדריכים של חוגי הספורט בעיר, במסגרתו קיבלו המשתתפים הנחיות, דגשים וריענון נהלים לקראת השנה החדשה.

 | 04/09/2017
facebook share
Twitter
כנס מאמני ומדריכי ספורט (צילום: עיריית מודיעין)
גילה עיני

 

כחלק מההיערכות אגף הספורט בעמותת סחלבים לפתיחת שנת הפעילות, נערך בשבוע שעבר בבית סחלבים כנס למאמנים והמדריכים של חוגי הספורט בעיר, במסגרתו קיבלו המשתתפים הנחיות, דגשים וריענון נהלים לקראת השנה החדשה.

את הכנס פתח בדברי ברכה מ"מ ראש העיר ויו"ר עמותת סחלבים, שלמה פסי,  שהתייחס בדבריו למאמצים שמבצעת העמותה כדי לשפר את תחום הספורט בעיר על מנת להעניק לילדים כלים משמעותיים שיתרמו להצלחתם.

בין האורחים שהציגו בכנס היה חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט, אלעד שמעונוביץ שהציג למשתתפים את התכנון העתידי של העיר והסביר כיצד הוא ישפיע עליהם ועל התושבים בעוד עשר שנים כשתגיע העיר ל-120,000 תושבים.

ענבל זלמנוביץ, המפקחת על החינוך הגופני במשרד החינוך במחוז ירושלים, ששימשה בעברה כמורה לחינוך גופני בעיר, השתתפה גם היא בכנס ושיתפה את המשתתפים על הגישה החדש המקדמת שיתוף פעולה בין החינוך הפורמאלי לחינוך הבלתי פורמאלי, במטרה לחשוף כמה שיותר ילדים ובני נוער לספורט ולאורח חיים בריא.

במהלך הכנס קיבלו המשתתפים גם הרצאה מקצועית בנושא תקשורת בין אישית וכן ריענון נהלים ודגשים לקראת השנה החדשה מפי מנהל אגף הספורט, חנן דנציגר.

המאמנים והמדריכים ייפגשו השנה את הילדים בשעות אחר הצהריים, בכל אחד מ-80 מתקני הספורט הפרושים בבתי הספר, בכל שכונות העיר ויעבירו חוגים ופעילויות בענפי הספורט השונים.

מ"מ ראש העיר ויו"ר עמותת סחלבים, שלמה פסי: "שנת לימודים חדשה נפתחה ואיתה גם שנת פעילות חדשה בחוגים, המהווים חינוך משלים ליותר מ-13,000 משתתפים. אנו מתחדשים, לומדים לקחים ומשתפרים משנה לשנה. התגובות החיוביות שאנו מקבלים מההורים הם העדות לעבודה הטובה והחשובה שכולנו שותפים לה. המדריכים והמאמנים לצד בעלי התפקידים בעמותה. אנחנו בסחלבים מחויבים לתמוך, לנהל ולארגן את הכלים הנדרשים כדי להעניק  לתושבי העיר את הטוב ביותר. אני בטוח ומשוכנע שבעזרת המאמנים המקצועיים נמשיך להתפתח ולקבל תגובות חיוביות."

 
 
b,h
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "פותחים שנה בספורט: כנס מאמני ומדריכי חוגים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

b,h