הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

איפה הפיתוח והמדרכה ברחוב אדר / פורום עיתונט

רוני מהכרמים שואל את ראש העיר:  מה קורה עם הפיתוח ברחוב אדר. אין לנו אפילו מדרכה אם לא מתכוננים לבנות מולנו בשטח שבינינו וכביש 443 למה לא מפתחים אותו פארק או גינה ציבורית... ראש העיר משיב לרוני וכדי לקרוא את תשובתו, כנסו! 

ביבס
עיריית מודיעין יוני 18

 

איפה הפיתוח והיכן המדרכה ברחוב אדר

רוני | 13/02/2017

אני גר משנת 2010 ברחוב אדר שכונת הכרמים רציתי לדעת מה קורה עם הפיתוח ברחוב שלנו אין לנו אפילו מדרכה אם לא מתכוננים לבנות מולנו בשטח שבינינו וכביש 443 למה לא מפתחים אותו פארק או גינה ציבורית כמו שיש בשכונת בוכמן מסלול לאופניים , מגרשי טניס ומשחקים גם אנחנו משלמים ארנונה כל חודש ולפי דעתי גם לנו מגיע שידאגו לנו

 

שלום רוני,

רחוב אדר זהו רחוב הנמצא בקצה השכונה. בצד הרחוב בו ישנם בתים, כפי שאתה יודע  קיימת מדרכה. צד הרחוב השני עתיד להתפתח בשנים הקרובות, והוא נמצא כעת בבחינה לפיתוח עירוני. על כן, עד שיושלם התהליך לא יבוצעו בו עבודות פיתוח שונות.

 

תשתיות כבישים

אייל נבו | 17/03/2017

מראש אני מתנצל שאיני בקיא בפרטים. לא ברור לי למה בכבישים הראשיים שמחברים את העיר (443 ו 431) בונים רק צמתים. עיר עתיד עם פתרונות תחבורה מהעבר?? למה כשאני עולה על 431 אני צריך להיעצר כל כמה מאות מטרים בצומת. הרי העומס על הצמתים האלה רק יגבר עם השנים. מדוע עיר העתיד לא מתכננת עתיד גם בתנועה ובונה מחלפים?? אני מציע לנבחרינו המצוינים שעושים עבודה נפלאה, לנסות לצאת מתחומי העיר בשעה 0745 מערבה...

 

שלום אייל נבו,

כביש 443 אינו נמצא בתחום השיפוט של העיר מודיעין מכבים רעות. עם זאת, אמרנו לא פעם ואף פורסם כי חברת "נתיבי ישראל" מקדמת תכנונית בניית מחלף בצומת שילת, שייבנה בעוד מספר שנים.

באשר לכביש 431- חשוב להדגיש כי רק חלק מכביש זה נמצא בתחום השיפוט שלנו, וזה הקטע ממחלף ענבה מזרחה לכיוון שדרות החשמונאים. קטע זה, שלצדו נבנות בימים אלה וייבנו בעתיד שכונות חדשות, משמש ככביש עירוני. בנוסף לצומת המרומזר הקיים, המחבר את כביש יהודה המכבי, ייפתחו בקרוב שני צמתים מרומזרים חדשים שיאפשרו כניסה לשכונת הציפורים ויציאה ממנה. בנוסף ישנו מחלף, המוביל למרכז עינב, לתחנת הרכבת "פאתי מודיעין" ולכביש 4 העירוני, אנחנו מקימים מחלף נוסף, דרכו תתאפשר הכניסה העתידית לשכונות נופים ומורשת, וכן יאפשר כניסה למרכז עינב מכיוון מזרח.

 


undefined

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "איפה הפיתוח והמדרכה ברחוב אדר / פורום עיתונט"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד