הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

אור למשתכנים! הכירו את שכונת אור-ים המתפתחת באור עקיבא

אור עקיבא פותחת את שעריה הדרומיים ומזמינה אתכם לגור בשכונת אור-ים. רוצים לדעת למה כדאי גם לכם להצטרף לשכונה? המשיכו לקרוא!

שכונת אור-ים המתפתחת באור עקיבא (צילום: אופיר)
גילה עיני

 

אור עקיבא פותחת את שעריה הדרומיים ומזמינה אתכם לגור בשכונת אור-ים. רוצים לדעת למה כדאי גם לכם להצטרף לשכונה? המשיכו לקרוא!

קצת על אור עקיבא

החל משנת 2001 אור עקיבא היא עיר לכל דבר ועניין. היא נמצאת במישור החוף הצפוני בין כביש 2 לכביש 4 כאשר שכנתה ממערב היא קיסריה ושכנתה ממזרח היא בנימינה. דרומית לאור עקיבא קיים שטח גדול, שרובו משתייך לחברה לפיתוח קיסריה. שם גם תוקם השכונה המדוברת, עליה נרחיב מיד.

הכדאיות של אור עקיבא

הסיבות לבחור לעבור לאור עקיבא הן רבות ונוכל לעסוק רק בעיקריות שבהן. אז ראשית, מדובר על עיר במיקום מצוין. כלומר, העובדה שהיא נמצאת בסמוך לשני כבישים ראשיים ובמרחק סביר הן מחיפה והן מתל אביב, מאפשרת לתושביה למצוא תעסוקה לא רק בתוך העיר, אלא גם בשתי הערים המובילות בארץ מבחינה זו.

בנוסף מדובר על עיר, שמתפתחת ללא הרף ומציעה לתושבים חדשים ליהנות משכונות חדשות, בתים ובניינים חדשים וכך גם לגבי מבני ציבור מכל הסוגים, אשר ישרתו את התושבים ואת כל צרכיהם. כל זאת, לצד ההתרעננות המתמדת של האוכלוסייה בזכות הגעת משפחות חדשות לעיר.

למה דווקא אור-ים?

שכונת אור-ים היא שכונה חדשה, המציעה לכם להצטרף לכל מי שכבר רכש בה נכסים. מדובר על שכונה בהקמה, שתתבסס בעיקר על בנייה רוויה של בניינים בעלי 6 קומות, 8 קומות ואפילו עד 15 קומות. בנוסף, תוכלו לרכוש בה קרקעות לבניית בתים צמודי קרקע. סך כל יחידות הדיור החדשות בשכונה כ- 3500. השכונה נמצאת בחלק הדרומי של העיר על שטחים שבעיקרם שייכים לחברה לפיתוח קיסריה.

למי השכונה מיועדת?

שכונת אור-ים מיועדת לכל מי שרוצה לגור באור עקיבא, בשכונה חדשה ובסביבה רעננה. בשכונה תוכלו למצוא דירות יוקרתיות לצד דירות, המיועדות באופן מיוחד לזוגות צעירים וכאמור, גם קרקעות לבנייה צמודת קרקע. כלומר, ללא קשר למצב המשפחתי שלכם או לאמת האמידות הכלכלית שלכם, שכונה זו יכולה להתאים לכם כמו כפפה ליד.

מה עוד יהיה שם?

מעבר לאותן יחידות דיור, שאמורות להגדיל את אוכלוסיית העיר לכשלושים אלף, כלומר תכפיל את כמות התושבים הקיימת כיום, יוקמו גם בתי מסחר, בתי משרדים ומבני ציבור מכל הסוגים לטובת תושבי העיר ומן הסתם, לטובת תושבי השכונה עצמה. כלומר, השכונה אמורה לספק את כל צרכי תושביה ולאפשר להם חיים נוחים עם תחושה כאילו הם במרכז העיר, למרות שהשכונה נמצאת בדרומה.

לסיכום

אם אתם רוצים לחיות בבית חדש בשכונה חדשה ולהשקיע את הונכם כראוי, שכונת אור-ים היא הפתרון המושלם עבורכם וכל שעליכם לעשות הוא פשוט להגיע ולראות בעצמכם את השטח ולהתרשם מהמיקום ומהפוטנציאל הגלום בשכונה המתפתחת.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "אור למשתכנים! הכירו את שכונת אור-ים המתפתחת באור עקיבא"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

לשכת המסחר מודיעין
הנתיב המהיר עמוד