הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

קרב רב נוער

ושוב באותו פארק ושוב בשעות הקטנות של הלילה, שתי חבורות תלמידים הולכות מכות

גילה עיני

 

רק לפני מספר שבועות פרסמנו כאן בהרחבה על מלחמת הכל בכל בין שתי חבורות תלמידים.  קטטה המונית, בה היו מעורבים עשרות בני נוער משני בתי ספר בעיר, שארעה בקצה פארק איילון. הארוע עבר חלף לו כמו לא קרה דבר, ונדמה היה שהכל מדחיקים את מה שקרה.

אבל כמו בטבע וכמו בהר געש, כל מה שמדחיקים פורץ שוב.

וזה מה שקרה בחמישי האחרון. השעה 2 לפנות בוקר ובפארק בעמק איילון פינת רחוב הפיקוס, שתי חבורות תלמידים מתקבצים. קבוצה אחת בגילאי 16.5 והשנייה של תלמידים צעירים יותר, 15.5.  הפעם בניגוד לאירוע לפני חודש, שום דבר לא היה מתוכנן. הכל החל במשפטים וקריאות התרסה סתמיות כמו: "מה אתה מסתכל עליה או עלי", בהמשך זה גלש לאיומים וקללות ולבסוף זה נגמר כמו אז, בקרשים ואפילו אבנים.

במהלך המהומה החלו התלמידים הבוגרים יותר לסגת או יותר נכון פתחו במנוסה, וחבריהם הצעירים יותר פתחו אחריהם במרדף. במהלך מרדף זה נמלט אחד הנערים עם חברתו לרחוב פיקוס ואחד הנערים מהחבורה הרודפת השיג אותו. י. אחת הדיירות בבנין ברחוב סיפרה לכותב שורות אלו כבר ביום שישי למחרת על מה שראתה: "בלי שום התראה, ככה סתם באמצע הלילה התחלנו לשמוע צעקות של מישהו שמקבל מכות. יצאתי למרפסת מבוהלת  ואיתי עוד שכנים ומה שראיתי דמה יותר למה שאני רואה בסרטים. נער מחזיק קרש גדול בידו, מתנפל על נער אחד ומכה אותו. בשלב מסוים הוא הרים אבן גדולה מהמדרכה והמשיך להכות כשהנערה שעמדה בצד בכתה בהיסטריה: "תפסיק, תפסיק. שמישהו יקרא למשטרה".

י. מספרת שכנראה שאחד השכנים התקשר למשטרה,  כי דקה אחרי כן נשמעה סירנה בכל האזור וניידת משטרה הגיעה למקום.

סגן מפקד תחנת משטרת מודיעין רב פקד יורם שרם אישר את סיפורה של תושבת הבניין והוסיף: "מדובר בקטטה המונית שהחלה על דבר של מה בכך וגלשה לריב אלים בין שתי קבוצות בני הנוער. הצעירים יותר היו יותר אלימים ובהמשך הקטטה אף רדפו אחר חבריהם הבוגרים יותר"  רב פקד שרם הוסיף כי במהלך הקטטה נפגעה אחת מדלתות בנין ברחוב פיקוס ואף  נחבלו תלמידים אם כי לא בצורה קשה כמו בפעם הקודמת.

השוטרים שהגיעו למקום עצרו חשוד מרכזי אחד שנעצר ושחרר לבסוף ע"י בית המשפט בתנאים מגבילים. יתר התלמידים שנעצרו שוהים עדיין נכון ליום שלישי בערב במעצר בית מלא, שפירושו איסור יציאה גם ללימודים.

 

רציתי רק לקחת כמה דברים

צו הרחקה אומר צו הרחקה ולא משנה מה שכחת בבית. את כל זאת לא ידע תושב מודיעין בן 50 אשר הגיע בשבוע שעבר לבית אשתו בעיר למרות שעומד נגדו צו הרחקה מהבית.

הגעתו של הבעל הביאה את האישה להתקשר למשטרה והשוטרים שהגיעו עצרו את הבעל העצבני. על פי תלונת האישה, בן זוגה תקף אותה ואת הילדים ואף שבר חפצים בבית.  הבעל מצדו הכחיש את התקיפה וטען שהיא פשוט ממציאה. לטענתו כל העניין החל בשל העובדה שאשתו חזרה בתשובה ויש ביניהם מחלוקות על רקע זה.

סופו או לפחות המשכו של הסיפור, הבעל נעצר ושחרר ע"י בית המשפט בתנאים מגבילים. במשטרה הכינו השבוע כבר כתב אישום והוא הוגש ביום חמישי.

 

גם בגיל 70

גבר כבן 70 נעצר אחרי שאשתו שהתלוננה זה מכבר על תקיפה מצדו של הבעל, הגישה תלונה נוספת הפעם  על הטרדות מציד.  הטרדות שכללו גם משלוח של הודעות sms מטרידות.  נכון, אמר הבעל שנעצר לחוקרים, שלחתי הודעות אבל רציתי לדעת רק דברים בסיסיים ולא ידעתי שאסור. עכשיו הוא יודע.

 
 
פורום1זול