הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

גנן גידל מריחואנה בגן

6.5 ק"ק מריחואנה זו חתיכת כמות, אבל הבחור שגידל את צמח הקנאביס בביתו התעקש שמדובר בגידול לשימוש עצמי  

 

לעיתים תצפית ממושכת במארב  יכולה להביא לכאבי גב וצוואר אבל כשהמארב נושא פרי, אין גבול לשמחה ואז מי כבר שם לב לכמה עצמות כואבות. אמצע שבוע שעבר, באחד הרחובות של שכונת הכרמים, במסגרת מבצע עב"ר (עבירות רכוש) תצפתו  שוטרי התחנה על בית שדווח עליו כמקום בו מתנהלת פעילות פלילית.

במהלך התצפית הבחינו השוטרים בצמחים ושיחים מוזרים ומוכרים הגדלים בגינת הבית, ומשהיו משוכנעים שאין מדובר בפרחי יצוא ריחניים נכנסו לבית. ואכן השלל היה בהתאם, לא פחות מ- 6.600 קילו מריחואנה נמצאו בבית כולל צנצנות מלאות קנאביס. בעוד השוטרים סורקים את המקום, הגיע בעל הדירה כבן 28, עובד בכיר בחברת הייטק.

בחקירתו הודה האיש בגידול הקנביס אך התעקש שמדובר בכמות לצריכה עצמית: "רכשתי אותם דרך האינטרנט" סיפר לשוטרים.  על חשיפת שני סכיני החרבות שנמצאו בהמשך בחיפוש ברכבו, גם כאן היה לבחור הסבר משכנע: "זה להגנה עצמית".

אבל הצרות של האיש לא הסתיימו כי השוטרים ביקשו לערוך לו בדיקת שימוש בסמים. ואכן בינגו! התברר שבנסיעתו הביתה היה תחת השפעת סמים.  השוטרים שלא ממש התרשמו מההצהרות כי 6 ק"ג בכל זאת זו כמות מכובדת מידי לאיש אחד והוא נעצר לחקירה שבעקבותיה נלקח לפני שופט ששחרר אותו למעצר בית.

 

האופנורעש

הררי מילים נכתבו בעבר על המכה המכונה שאון מנועי האופנועים, אשר  נוסעים במהירות וברעש אדיר באמצע הלילה, ומקפיצים אותך נטוף זיעה במחשבה שאיזה מטען התפוצץ בסביבה. התופעה פשטה לאחרונה  בכל רחובות העיר. השבוע אחד מהאופנוענים נפרד מהאופנוע היקר שלו לחודש שלם. תושבת העיר שהתלוננה מספר פעמים על אותו בחור שהוא מרעיש ופוגע בכך באיכות חיי המשפחה, הביאה בסופו של דבר לכך שהשוטרים העניקו לו במתנה כמה דוחות והשביתו את האופנוע.

 

זיגזג בוגדני

סוף שבוע שעבר, כביש מס’ 1. שוטרים שחלפו באזור מחלף ענבה על כביש ת"א ירושלים, הבחינו ברכב שזגזג על הכביש. הניידת זינקה אחריו ובתום מרדף הוא נחסם. ואכן הייתה סיבה לנסיעה הלא יציבה, כי ברכב נמצא מס’ נוסעים מעל למותר כששניים מהם כולל הנהג סחבו בכלל אחריהם גיליון עבירות ביטחוניות ופליליות. שני הצעירים בני 27 מסילואן בבירה נעצרו לחקירה.

 

מ-8 יוצא 4

לא רע הולך לשוטרי מודיעין גם בנוגע למה שקורה אצל השוהים הבלתי חוקיים. השבוע פשטו מספר שוטרים על אתר בניה במגדלי רובינשטיין ושלפו משם 8 שבחי"ם. אחרי חקירה,  ארבעה  נלקחו למחסום וארבעת האחרים נעצרו ונכלאו לאחר שנמצא שהם נושאים על גבם כמה וכמה תיקי עבירות רכוש.

 
 
פורום1זול