הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

גל הפריצות: 3 פורצים נעצרו במארב משטרתי בבוכמן

האם זהו ראשיתו של סוף גל הפריצות בעיר? שוטרים סמויים שהוצבו בבוכמן בעקבות 20 הפריצות לבתים בתוך כשבועיים, עצרו 3 חברי כנופיה רגע לפני שחדרו לבית ברחוב דן בבוכמן.  

כוחות משטרה במרדף (צילום: מנחם בנטוב)
גילה עיני

 

לפני כשבוע פרסמנו כאן וב"חדשות מודיעין" כי בתחנת המשטרה בעיר די חסרי אונים נוכח גל פריצות ללא תקדים שהקיף מס’ אזורים בעיר, כ 20 במספר תוך שבועיים כשאלה מתמקדות בעיקר בבוכמן, אבני חן וברעות מכבים.

סגן מפקד התחנה רפ"ק יאיר שרם  ביקש מהתושבים לגלות עירנות אך יחד עם זאת נכנסה המשטרה עצמה לפעילות סמויה רבת היקף והתוצאות לא אחרו להגיע.

ועוד הכותרת על גל הפריצות עדיין טריה, נשלחה חוליית בלשי משטרה לבוכמן והמתינה שמשהו יקרה. ואכן ביום ה’ שעבר בשעה 11.00 השעה ה"מועדפת" על הפורצים, הגיע למקום רכב מזדה ממנו ירדו 3 אלמונים שלא היה ספק באשר למטרתם. ובעוד הם מנסים את מזלם עם הבית הראשון יצאו הבלשים והפורצים נאחזו בבהלה, 2 מהם ברחו רגלית והשלישי נמלט ברכב הכנופיה.

הנמלט ברכב התנגש בסופו של מרדף בעץ ומיד נעצר. השניים האחרים נמלטו ואולם זהותם מין הסתם כבר ידועה למשטרה ובתוך זמן קצר יאותרו אף הם. במקום נמצאו כלי פריצה ופריטים נוספים שהעידו שהקבוצה לא הגיעה מין הסתם לביקור נימוסין.

החשוד שנעצר כבן 43 תושב רמאללה התגלה כשוהה בלתי חוקי והרישיון שהוצג על ידו התגלה כמזויף. הרכב עצמו אגב נגנב לפני מס’ חודשים ברמת גן ונקל לשער כמה פעמים הוא "ביקר" בעיר לפני שיוחזר לבעליו.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "גל הפריצות: 3 פורצים נעצרו במארב משטרתי בבוכמן"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. לא מארב ולא ממש הצלחה...
  | 22/09/2012
  רק במקרה השוטרים נתקלו בחוליה ורק לאחר מרדף נעצר אחד מהם ושניים הצליחו לברוח.מה שמלמד שהכוח המשטרתי עבד ללא כוח עתודה או גיבויי ואולי גם ללא כושר קרבי לרוץ אחר הפורצים המבוהלים.כך לא מנהלים מארב או פשיטה או אירוע.צר לי.
 2. כל הכבוד למשטרה
  | 21/09/2012
  כל הכבוד. גילוי יוזמה ונחישות מוכיח שתמיד אפשר להצליח
עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד