הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

הקללה של מודיעין עלית - הפעוט נשכח ברכב ונחנק למוות

סיפור שלישי תוך חצי שנה של הזנחה במודיעין עלית - שכן התנדב לקחת את בן השכן לגן הילדים, שכח אותו ברכבו והפעוט נחנק למוות.

אמבולנס (צילום: מנחם בנטוב)

 

בחודש מרץ האחרון טבעה יעל שפר ילדה ממודיעין עלית לאחר שטיילה עם אביה בסמוך לנחל מודיעין ששצף החורף במי גשמים עזים.

חצי שנה לאחר מכן, הסיפור המקומם של הפעוט ממודיעין עלית שטבע בבריכה מאולתרת ב"חוות יצחק" בכפר רות. שם זה לא הסתיים במוות למרבה המזל, אך הפעוט נלחם על חייו בבית החולים.

והנה השבוע עוד סיפור של הזנחה של תושב מודיעין עלית שהפעם למרבה הצער הסתיים באופן טראגי. שוב סיפור של פעוט שנשכח ברכב ביום חום לוהט. והפעם וזה עוד יותר מקומם לא היה מדובר ברכב טרנזיט עמוס ילדים אלא ברכב פרטי שם קשה לשכוח סתם כך ילד.

המדובר בטובה שתושב מודיעין עילית ביקש לעשות לשכנו, ליטול את בנו בן ה 4 לגן הילדים ברכבו. השכן שניאות כמובן בשמחה להצעת הטרמפ, לא יכל לשער שהנסיעה הקצרה תסתיים בטרגדיה. הנהג כך התברר פשוט שכח שיש לו פעוט ברכב ומשגילה זאת אחר 5 שעות היה זה מאוחר.

החום הכבד ששרר השבוע לא הותירו לפעוט הרבה סיכויים וצוות מד"א שהוזעק למקום קצרה ידו מלהושיע. הנהג עצמו שהוא גם מורה במקצועו נלקח לחקירה ונשקלת האפשרות להגיש נגדו כתב אישום על רשלנות.

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הקללה של מודיעין עלית - הפעוט נשכח ברכב ונחנק למוות"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. אסון
  | 02/09/2012
  אשלח תנחומיי להוריו , אחיו , אחיותיו של הילד מוות נורא ואיום ! דומה שהאליל המקומי זונח צאן מרעיתו בראותו איזו צורה הם נותנים לו , איזה מלחמות פנימיות יש בתוכם ואיזה שנאה איש לרעהו במסווה של אמונה , הדרה , והשתייכות לכיתה זו או אחרת
 2. חוסר אחריות
  | 02/09/2012
  תופעת חוסר האחריות במודיעין עילית מתבטאת גם בחוטי החשמל הלא חוקיים הפרוסים בין בינינים חוקיים ללא חוקיים. הרי ברור שיום אחד מישהו יתחשמל שם למוות. זו רק שאלה של זמן. תופעת ההפקרות ולקיחת החוק והמזל לידיים בשם אלוהים לא עובדת וגובה חיים יקרים.
הנתיב המהיר עמוד