הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

הילדים שלך הם שלי

מה את עושה כשמישהי מופיעה אצלך בבית ומודיעה לך שהיא האם של ילדיך. אך כשזה חוזר פעמיים בשנה זה כבר לא מצחיק.  

 

העקשנות לא תמיד משתלמת מסתבר. לפני כשנה הגיעה אישה תושבת ארה"ב בת 42 למרפאת שיניים ברחוב יגאל ידין בעיר, אבל לא כאבי שיניים הביאו אותה לקליניקה אלא דוקא כאבי לב, מדומים כך יתברר.

האישה נכנסה למרפאה והחלה לאיים  על אשתו של הרופא: "הילדים שלך ושל בעלך הרופא הם ילדי. באתי לקחתם". הרופא מיהר להזעיק את שוטרי מודיעין ואחרי חקירה הועברה האישה לטיפול משרד הבריאות שאישפז אותה להסתכלות בבית החולים בבאר יעקב. בתום שבועיים שוחרה האישה ושב לארה"ב.

אבל זה לא נגמר. לפני כשבוע צצה שוב התימהונית האמריקאית  ושוב באותה מרפאה ביגאל ידין וסיפור האיום ברצח חזר על עצמו עם תוספת: "אם לא תתנו לי את הילדים ארצח אותך" צעקה לאשת הרופא.  המשטרה שוב הוזעקה למקום והפעם בתחנה לא נטלו סיכון ועצרו אותה עד הגשת כתב אישום.

 

ועוד.. השבוע בפלילים

סוף גנב להתברברות

היום, 31/7, השעה 2 לפנות בוקר ושוטרי סיור שסובבו בעיר הבחינו ברכב חשוד מסוג טויוטה. הרכב עורר את חשדם של השוטרים והוא נעצר לבדיקה. להפתעת השוטרים הרכב נמצא מותנע אך ללא מפתח, סימן מובהק לרכב גנוב. חקירה נמרצת של השוטרים מצאה המדובר בגנב רכב מטייבה בן 37  שהתברבר בדרכו חזרה מתל אביב משם גנב את המכונית ונכנס בטעות למודיעין. הגנב חסר המזל הועבר אחר כבוד לחקירה במשטרת תל אביב. 

 

התקהלות לא טבעית

לפני כשבוע סיירו שוטרי תחנת מודיעין בעיר. במהלך סיורם באחד מגני העיר הבחינו ב- 3 צעירים ישובים על ספסל. השוטרים שחשדו שמדובר ב"התקהלות לא טבעית" הגיעו למקום ואז קפץ אחד הצעירים, דחף את אחד השוטרים ונמלט. בבדיקת השניים שנותרו במקום נמצאו עליהם סמים.  הבחור הנמלט נלכד בסופו של דבר והתגלה כתושב רעות שבמודיעין, חייל שהיה עצור קודם לכן במצ"ח. בתום חקירה ומעצר בן יום הצעיר שוחרר ונגדו יוגש כתב אישום.

 
 
פורום1זול