הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

גנבה מכשיר סולולאר והציגה אותו בפייסבוק

גנבת לא חכמה. גנבה מכשיר סולולאר והציגה אותו לראווה ובגאווה בדף הפייסבוק שלה. וזה הוביל אליה את השוטרים.

גילה עיני

 

הפייסבוק המלשין

בסוף שבוע שעבר התקבלה תלונה בתחנה על גניבת טלפון סלולארי מסוג סמסונג. הישועה כך מתברר הגיעה ממקור בלתי צפוי בעזרתה האדיבה של הגנבת הלא מתוחכמת. המתלונן הציג בפני השוטרים הנדהמים דף פייסבוק ובו תמונתה של נערה המחזיקה בגאווה בטלפון ומציגה אותו לכל דכפין. צוות פקחי הנוער איתרו את כתובת הנערה ומצאו את המכשיר בידה כשהיא אינה מכחישה שהמכשיר אינו שלה אבל התירוץ היה מקורי.. "מצאתי אותו בחנות בעיר". 

 

כבלי חשמל בתוך מים

לעבוד בבניה זה לא קל, ולעיתים גם קטלני. במפעל  בליגד סנטר עבד השבוע פועל בן 19 מטול כרם. תוך כדי עבודתו נתקל בכבל חשמלי שהיה צמוד למקור מים.  הצעיר התחשמל וכשהוא מונשם הובהל  לבית החולים. נכון ליום שלישי מצבו כך דווח הינו אנוש. המשטרה שהוזעקה למקום צירפה אליה את אנשי משרד העבודה ותוך כדי תחקור האירוע נמצאו כבלי חשמל שרויים בתוך מים. מנהל הפרויקט נחקר בגין רשלנות ואיתו גם מנהל המקום שנאשם בהעסקת שב"חים.

 

גידול לא טבעי

ביום ראשון השבוע הבחין סיור משטרתי ובו צוות בילוש בצמח מריחואנה המציץ מתוך עציץ מפתח אחת הדירות. הצוות שמיהר למקום מצא לא רק צמחים אלא גם כלי עישון. שני בני 30  הודו בגידול ושימוש בסם  נחקרו וושוחררו למעצר בית.

נגנב בלוד ונתפס כאן

ביום ראשון השבוע התקבלה בתחנת המשטרה הודעה ממחוז מרכז אודות רכב מסוג מזדה 6 אשר נגנבה בלוד ונמצאת בנסיעה לכיוון כביש  443. הרכב אותר במהירות  סמוך לכניסה המערבית של מודיעין והחל אחריו מרדף.  אולם גם הכריזה והסירנות לא עשו על הגנב רושם ורק בכניסה הראשית לעיר נחסם ונלכד.  בחקירתו הודה האיש בן 42 בגניבה והוא הובל לתחנת לוד להמשך הטיפול.

הבן האובד מכר בקבוקים ריקים

לפני כשבועיים התלונן תושב העיר כי בנו יצא מהבית ולא שב. הסיבה, הוא ואביו לא ממש מסתדרים. השבוע כך נמסר, אותר הבן כשהוא מוכר למחייתו בקבוקים ריקים בתחנה המרכזית בת"א. תחילה סירב לשוב הביתה ולבסוף נעתר.