הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

נהיגה פרועה בחסות הסם

אזור מודיעין הפך למקום מועדף לסוחרי הסמים. השבוע זה נגמר בטוב  

 

 יום חמישי שעבר, שעת צהריים. בכביש 443 שוטרים שסיירו באזור הבחינו בשני כלי רכב  שהמגע ביניהם העלה חשד שמה מדובר בפעילות סמים. שוטרי הניידת החליטו לעקוב אחר אחד מכלי הרכב ובסמוך למתקן אדם הורו לו לעצור.  נהג הרכב לא ממש שעה לדרישה ופתח בנסיעה מטורפת לאורך כביש 443 מערבה כשהוא חוצה בצומת גמזו ובית נחמיה רמזורים אדומים.

בסופו של דבר הדרמה הגיעה לסיומה כשהרכב החשוד תוקל ונעצר. ברכב היו 5 נוסעים, כולם לא מהאזור ובחיפוש ברכב נמצאו סמים כולל סם הרואין. אבל הסם שנמצא לא היה היחיד. מתברר שלאורך המרדף הושלכו מחלון הרכב  סמים נוספים, סמים שאותרו ונאספו ע"י השוטרים.

אבל זה לא היה סוף הסיפור. כזכור השוטרים חשדו וצפו בשני כלי רכב אך עקבו אחרי אחד מהם בלבד. בהמשך אותו יום נצפה הרכב השני מסוג מיצובישי כשהוא מנסה לשחזר את המסלול בבריחת הרכב השני ונוסעיו מחפשים את הסמים שהושלכו מהחלון לאורך ציר הבריחה. ביזור יער בן שמן הרכב  תוקל הרכב ואצל הנהג נמצאו סכומי כסף גדולים, כסף שעל פי ההשערה היה התמורה לסמים שנמצאו אצל 5 החשודים ברכב הראשון.

חמשת החשודים כולם לא מהאזור נעצרו, שלושה  מהם שוחררו ביום ראשון בתנאים מגבילים עד תום ההליכים והגשת כתב אישום, ואילו השניים הנותרים נותרו במעצר.