הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

כמעט התאבדה

האם האיום להתאבד תמיד הוא רציני? האם לשכפל שוד זה רציני? פלילי השבוע במודיעין

 

כמה פעמים שמעתם בחייכם את המשפט "בא לי למות"? אני בטוח כי לא מעט. כשזה נאמר בנסיבות משעשעות מילא, אבל הדברים נראים אחרת כאשר מדובר בסכסוך אוהבים אמיתי ועמוק. 

בשבוע שעבר הגיעה לתחנת מודיעין תלונה ועל פיה על הגשר ליד תחנת רכבת דרום נמצא זוג אוהבים השרוי בוויכוח לוהט מאוד שבמהלכו איימה האישה בת  35  להתאבד. כאן לא לקחו סיכון והקפיצו לגשר ניידת. נעשו סריקות מקיפות שהלכו במעגלים והתפשטו עד יהוד. וביהוד אכן נמצאה האבדה כשהיא... נחה את שנת הצהרים שלה אצל חברה. נו, נגמר בטוב.

 

קופי של שוד

בשבוע שעבר סיפרנו לכם על צמד השודדים חובשי הקסדות שנכנסו ב- 31/5 לתחנת הדלק בליגד סנטר ונטלו עימם שלל של כמה מאות שקלים. החבר’ה הנ"ל כנראה קראו את הידיעה שלי שקצת צחקה מהם ועל כן החליטו לשוב לשם שוב. ואכן ביום שלישי  5/6 הצמד הגיע לתחנה  וניסה מזלו שוב. נו, מיליונים לא יצאו משם, אלא 1,200 שקלים פלוס קרטוני מלרבורו וקנט.

אז צמד חובשי הקסדות נעלמו כלא היו, אבל בתחנת מודיעין קיבלו הודעה שבראש העין חוגג לו צמד חובשי קסדה דומים עם אותה שיטת פעולה בדיוק. לשוטרי ראש העין היה קצת יותר מזל והם הצליחו לעצור חשוד  חד בעניין, משיסיימו לחקור אותו, סביר להניח שגם בתחנה כאן יבקשו להחליף אתו מילה וחצי. ועד אז, הלו שם בתחנת הדלק ליגד סנטר, תחזיקו מעמד ותעבדו רק עם כרטיסי אשראי.

 
 
עיריית מודיעין רגיל