הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

אלימות בפאב

קטטה שהתרחשה מחוץ לפאב "אומה" בליגד סנטר הביאה לסגירתו למשך שבוע. הבעלים גיא גויטר: "המשטרה החמירה אתנו"

גילה עיני

 

יום חמישי שעבר בערב, גיא גויטר בעליו של "אומה" הפאב הקטן (עד 150 איש) שבליגד סנטר התכונן לעוד מסיבת צעירים (גילאי 21+) . הפאב שנפתח לפני כשנה על "חורבותיה" של עוד מסעדה שנסגרה מתאפיין בקהל קטן ובשימת דגש על מסיבות קטנות והופעות חיות. המקום כך מספר גויטר סגור בימי שישי (מסיבות אישיות).

אבל גם להתפרנס צריך וביום חמישי שעבר כאמור, התקיימה מסיבה עם די ג’יי לצעירים למוזמנים בלבד. תחילת המסיבה לא בישרה על המתרחש לבוא: "הכל היה בסדר" מספר גויטר, "היתה אווירה טובה, אבל די בעשב שוטה אחד כדי להרוס ערב שלם לכולם". והעשב השוטה הזה היה צעיר תושב העיר שתפרע לדבריו של גיא ותקף באלימות עם כיסא את אחד הרוקדים: "חשוב לציין" הוא אומר, "שהאירוע קרה מחוץ לפאב". מחוץ או לא, המשטרה שהוזעקה למקום עצרה 2 צעירים תושבי העיר בחשד לתקיפה.

"היתה במקום קטטה" אומר מפקד תחנת המשטרה בעיר רב פקד יורם ברינה, "שני צעירים שתקפו צעיר אחר נעצרו והמקום נסגר עד מוצאי השבת הקרובה". זו לא הפעם הראשונה ששוטרי העיר נזעקים למועדונים בעיר, וגויטר נשמע די מתוסכל: "המשטרה הייתה בסדר אבל היא החמירה עמנו יותר מידי. המסיבה היתה מאובטחת כמו שצריך וחבל שאירוע שהתרחש מחוץ לפאב הביא לסגירתו".

המקרה כך מתברר התרחש לא בתקופה אופטימית ושמחה עבור בעליו של המקום. "תראה, לא קל כאן. איני יודע אם יש בעיר מספיק בליינים עבור הפאבים והמועדונים בעיר. אני מקווה שעם הזמן הקהל שיגיע יגדל ובינתיים אני אנסה להתמקד יותר בערבי הופעות ופחות במסיבות מהסוג שנערכה באותו ערב, שהן מועדות יותר לצרות".