הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

פושעים קטנים ומעצבנים

שני ארועים. האחד של אלימות והשני של בני נוער שאיבדו את הדרך. למזלנו העבריינות במודיעין בדר"כ מתמצה בגניבות, פריצות ואלימות-הורמונאלית בקרב בני נוער ומבוגרים. נכון שהיינו שמחים אם זו תמשיך להיות ה"פשיעה" בעיר העתיד. אבל זה בכל זאת כל כך מעצבן! שבא להתפוצץ!

תחנת משטרת מודיעין (צילום: מנחם בנטוב)
גילה עיני

 

עבריינות גנטית...
בסוף השבוע שעבר, בעקבות פעילות משרד האח"מ של תחנת מודיעין, בוצע חיפוש על ידי צוות נוער בביתו של קטין (יליד 1997 ) שבמהלכו נתפס רכוש החשוד כגנוב מפריצה לרכב במודיעין .

בחקירתו הודה הקטין בפריצות וגניבות נוספות למכוניות במודיעין במהלך חצי השנה האחרונה. הקטין ביצע הובלה והצבעה והצביע על 14 כלי רכב אותם פרץ במודיעין - רובם מוניות .

בתום חקירתו הקטין נשלח למעצר בית. בהמשך לחקירתו, ב-13/7 בבוקר נעצר בן דודו של הקטין (יליד 1993 ), תושב לוד, שהודה גם הוא באותםן פריצות. לדבריו הן נעשו יחד עם החשוד. גם הוא ביצע הובלה והצבעה ובסיום חקירתו נשלח למעצר בית.

צפויים מעצרים נוספים החקירה נמשכת במשרד הנוער בתחנת מודיעין.

מי שמתעסק עם כלבים- אל יתפלא שיש לו פשפשים...
תושב מודיעי התלונן על  שהותקף על ידי זר שעה שישב עם חבריו בפארק החבלים במודיעין. המתלונן טען כי קם להחזיר לתוקף, והתוקף חבט בו באפו באמצעות 3 טבעות שהיו מולבשות לו על היד וגרם לו לשבר באף. המתלונן הוסיף כי לחשוד היתה סכין בכיס.

בין השניים קיים סכסוך קודם על רקע רומנטי.

החשוד המוכר לתחנת מודיעין זומן לחקירה. בחקירתו קשר עצמו למקרה נעצר ונכלא.  יובא בפני שופט..

 
 
עיריית מודיעין רגיל