הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

נעצר חשוד בביצוע הטרדות ותקיפות פדופיליות במודיעין

למרות התקווה שהפעם הצליחה משטרת מודיעין לשים את ידה על הפדופיל ממודיעין שהטיל את אימתו על העיר, מוטב שנמתין עוד קצת. במשטרה כמעט ומשוכנעים שהצעיר שבידיה הוא הפדופיל. אבל החיפזון מן השטן הוא....

אילוסטרציית ילדים ומבוגרים (צילום: מנחם בנטוב)

 

משטרת מודיעין עצרה ביום ראשון צעיר,24, החשוד ביצוע מעשים מגונים, במהלך השנה האחרונה ותקיפת ילדות ונערות בכל מרחב העיר מודיעין.

עפ"י החשד ביצע הצעיר לפחות 8 תקיפות-הטרדות של בנות על רקע מיני. עם זאת, ככל הנראה מדובר במספר גדול משמעותית וזאת משום שמספר התקיפות הרשמי הוא פועל יוצא של תלונות רשמיות שהוגשו למשטרה בשל כך. ככל הידוע, בוצעו הטרדות ותקיפות רבות נוספות שעליהן לא הוגשה כלל תלונה.

כאמור, הצעיר החשוד, תושב אזור מודיעין בן 24 הלוקה בנפשו, נעצר בחשד שביצע סדרה של מעשי פדופיליה בעיר. על פי החשד, חשף עצמו החשוד בפני ילדות בגילאי 10-12 וביקש מהן לגעת באיבר מינו. ותקף אותן כאשר התנגדו.

במהלך השנה האחרונה התקבלו במשטרה מספר תלונות לפיהן אדם שמסתובב בקרבת גנים ציבוריים בעיר מבצע מעשים מגונים וחושף את עצמו בפני ילדות. תלונותיהן של הילדות הצביעו על דפוס התנהגות דומה, והעלו חשד כי מדובר במטריד סדרתי. במשטרת מודיעין הבחינו כי התלונות הן בעלות אופי דומה והקימו צוות חקירה מיוחד לנושא. אבל דווקא אז, פסקו המעשים למשך מספר חודשים.

לפני מספר חדשים, חזר החשוד לפעול והפעם הסלים לפי החשד את מעשיו. הוא חזר לתקוף ילדות באותו חתך גילאים, וכאשר התנגדו לו - תקף אותן באלימות.

בחצי השנה האחרונה עוכבו לחקירה שני חשודים, אולם הם שוחררו לאחר מסדר זיהוי. ביום ראשון האחרון נעצר החשוד ומעצרו הוארך. בשלב זה, באישור בית המשפט, הוא אושפז בבית חולים פסיכיאטרי בבאר יעקב, שם הוא מוחזק במחלקה סגורה. החשוד יועבר בהמשך להסתכלות פסיכיאטרית.