הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

הצדק נעשה - הבגידה נחשפה

במשך שנים הוא בגד בה, היא הבליגה ולעיתים ”האשימה” את עצמה... עד שזה נמאס. לאחרונה היא אזרה אומץ והחליטה לעשות את הצעד המתבקש. היום אין מאושרת ממנה.

מריבה זוגית
גילה עיני

 

את עורך הדין פגשתי במשרדו, נפגשנו שם לא מעט פעמים. מתקיים בנינו שיתוף פעולה כבר מספר שנים. כאשר לקוחות שלי נדרשים לייעוץ או סיוע משפטי אני מפנה אותם אליו, וכשלקוחות שמגיעים למשרדו וזקוקים לחקירה ואיסוף ראיות, הוא מפנה אותם אליי. שיתוף פעולה שהנהנה העיקרי ממנו הוא הלקוח. הפעם מדובר בתיק לא פשוט, הוא אמר בפתח דבריו, "הלקוחה שלי סובלת ואין לה כוח רגשי ומנטאלי לעשות את הצעד המתבקש", למרות שבעלה בוגד בה ללא הפסקה. אני מכיר אותה כבר שנתיים, הוא המשיך לספר לי, ובכל פעם היא מחליטה להשהות את המהלכים ולנסות לשקם את הזוגיות שלה.

לצערנו, כמו במקרים דומים, היא לוקחת על עצמה את ״האשמה״, שבעלה נאלץ לחפש ולמצוא סיפוקים וריגושים מחוץ לבית. עורך הדין המשיך וסיפר, שהחשש הכלכלי - הוא המניע העיקרי שמקשה על הלקוחה להניע את תהליך הפרידה ולשים סוף לזוגיות הלא בריאה הזו. לדבריה, מסתבר שהפעם הוא הגזים ולאחרונה הוא החל להיעדר מהבית ללילות שלמים ולה זה נמאס. בשיחה האחרונה שלי איתה, הרגשתי שהפעם היא החלטית, סיפר עורך הדין והוסיף, שבמהלך השנה האחרונה, הוא הכיר גם את אחותה ואחותה תסייע לה כלכלית בחקירה שנדרשת. "אנחנו חייבים הוכחות חותכות שהוא בוגד בה ונעדר לילות שלמים מהבית", היא סיכם.

סוכם שמטעמי זהירות ודיסקרטיות, אהיה בקשר עם אחותה והיא זו שתעודכן בממצאי החקירה ובהחלטות שיתקבלו. שוחחתי עם האחות, קיבלתי ממנה את כל הפרטים שרלוונטיים לחקירה וכעבור מספר ימים החל צוות בלשים סמוי לעקוב אחר הגבר. תוך מספר ימי מעקב הסתיימה החקירה. הגבר נתפס מבקר מספר פעמים בבית המאהבת שלו  - גרושה שעובדת כמזכירה בעסק שבו עובד גם הוא ושם כפי הנראה הם גם הכיר.

הגבר נתפס מבקר בבית המאהבת ואף נשאר בדירתה לילה שלם. הוא צולם נכנס ויוצא מהדירה ובסיום תצפית לילה רצופה, הוא צולם יוצא מהדירה בשעת בוקר מוקדמת לעבדותו.  בפגישה משולשת במשרדו של עורך הדין הוחלט שהממצאים שבידנו מספקים ואפשר לצאת לדרך. כאשר הלקוחה ראתה את התמונות - הזעם, הכעס והעלבון שעבר בה, לא השאיר ספק. הפעם היא לא תוותר.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הצדק נעשה - הבגידה נחשפה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד