הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

די. אן. איי של בוגד

לא קל להתמודד עם לקוחות שמזמינים חקירה ומתעקשים לנהל ולהיות מעורבים יתר על המידה. פניתם לבעל מקצוע, הניחו לו לקבל החלטות מקצועיות עפ”י ניסיונו ומיומנותו.

ביגידה תמיד מאחרי הגב (צילום: תקשורת)
גילה עיני

 

העוסקים הותיקים בעולם החקירות הפרטיות, יודעים ומכירים את התופעה שיש לקוחות שמתעקשים להשתלב בחקירה ולהיות פעילים ואקטיביים.

לאחרונה, כאשר הגעתי לביתו של שרון, לפגישה שתואמה מספר ימים קודם לכן. שרון סיפר לי, שהוא פועל בשם עדי אחותו הצעירה, שהתחתנה לפני כחצי שנה והוא בטוח ש-גיא בן זוגה הטרי, בוגד בה.

שרון, בעל הקול הרועם נשמע החלטי ובטוח, אשתו דנית ניסתה מידי פעם להרגיעו, אך שרון סירב להישמע לה והמשיך בשלו. שרון סיפר לי שגם לפני החתונה, גיא בגד בעדי, הוא הודה והתנצל ועדי החליטה לסלוח ולהמשיך בתכנון החתונה.

כבר אז אמרתי לה שתיזהר ממנו, אבל היא לא שמעה לי, המשיך שרון בשצף דיבורו, הפעם היא לא תוותר וגם תתבע את דמי הכתובה, חצי מיליון שקל.

שאלתי את שרון, מה ידוע לו על הבגידה הנוכחית. דנית התערבה לפתע וסיפרה כי שרון כבר עקב אחריו, אבל הוא עדיין לא תפס אותו. שרון שהופתע וכנראה לא תכנן לשתף אותי בניסיונות שלו לעקוב אחר גיא, סיפר שהוא אכן ניסה לעקוב אחריו, אך בכל פעם גיא התחמק לו.

הסברתי לשרון שמעקב דורש ניסיון רב, מקצועיות, מיומנות וזה בהחלט לא כמו בסרטים כאשר רכב נוסע אחר רכב, הכול בשליטה עם סוף טוב.

קבלתי משרון פרטים בסיסיים על גיא, שגרת היום הידועה שלו, תמונה ופרטי הרכב שלו. שרון שאל אותי, אם הוא יקבל עדכון תוך כדי המעקב. הבנתי לאן הוא מוביל ושבכוונתו להצטרף לעוקבים בשטח. הסברתי לשרון בסבלנות שאין אפשרות כזו, זה לא מקובל ולא מקצועי.

בסוף הפעילות, הוא יקבל דיווח מפורט על כל תנועותיו של גיא, שרון נראה מאוכזב, אבל לא הייתה לו ברירה אחרת. דבר אחרון שבלשים צריכים בשטח, שהלקוח יסתובב להם ברכב, דבר שלא יועיל ורק יכול לגרום לנזק וחשיפה.

מספר ימים לאחר מכן, צוות בילוש החל את הפעילות ולאחר כמה ימי מעקב, גיא נתפס כאשר נראה מתבודד ברכבו בחניון חשוך עם צעירה שיצאה איתו ממקום עבודתו.

שרון צדק. בגידה, היא כנראה משהו שטבוע באופיו של גיא. לבגוד בבת הזוג שלך, מספר חודשים לפני החתונה, להיתפס ולהתנצל ואז חצי שנה לאחר החתונה לחזור ולבגוד... זה מצב שגם אותנו מפתיע.

בסיום החקירה, פגשתי את שרון ביחד עם אחותו - עדי. הם קיבלו דו״ח חקירה, סרט וידאו ותמונות שלא משאירות ספק. לפני שנפרדנו, שרון שאל האם משרדנו זקוק לסיוע בחקירות אחרות, חייכתי והודיתי לו, והשבתי שאין לנו כרגע צורך בכוח אדם חדש.                                                                                                

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "די. אן. איי של בוגד"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד