הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

תשוקה במשרד / חוקר פרטי

מערכת האזעקה שנדרכה בשעות הערב, עוררה את חשדו של ירון, מה קורה בבית העסק בשעות הערב ? מי מגיע למקום ? ולאיזו סיבה... הממצאים הפתיעו אותו..

בגידה, אהבה, משולש (צילום: מערכת mcity)
עיריית מודיעין יוני 18

 

פגשתי את ירון בבית הדפוס שלו. משרדו גדול ומרווח ונראה שמדובר בבית עסק מצליח. ירון סיפר לי שהוא מעסיק כעשרה עובדים, אנשי דפוס, גרפיקה, הנהלת חשבונות ושתי מזכירות.

ירון סיפר שבחודשיים האחרונים הוא מבחין בתופעה משונה, עובדים מגיעים בשעות הערב למשרד למשך שעתיים - שלוש. לדבריו, מערכת האזעקה נדרכת ומופעלת שוב לקראת חצות בלילה ואז שקט עד הבוקר.

ירון אמר לי שהגיוני שאחד העובדים מגיע למשרד למספר דקות, אך תדירות כזו ושהות ארוכה כל כך, זה כבר מאוד לא אופייני. הוא סיפר שהעובדים מרגישים ומתנהלים כמו משפחה אחת גדולה והודה שקשה לו לשאול שאלות כמו: ״מי מגיע לכאן בלילות".

ירון המשיך והסביר שהוא מעדיף לפעול בדיסקרטיות, ושכשיבין מי הוא האורח בשעות הערב במשרדים, אז יחשוב כיצד לטפל בנושא.

במשך שבוע ימים, בשעות הערב, צוות בלשים שהה בחזית בית הדפוס. הבלשים תצפתו והמתינו בסבלנות. בערב יום רביעי, קצת לפני השעה תשע, הגיע למקום רכב וזוג נצפה נכנס למשרדים. תמונות ברורות של השניים בכניסה הועברו מיד לירון.

כעבור מספר דקות ירון התקשר אליי וסיפר שהתעלומה נפתרה. "זו ורד", הוא אמר, "היא הגרפיקאית שלנו, היא נשואה... אך מה שמטריד אותי זו העובדה שהיא הגיעה לכאן עם גיא, שעבד אצלי בעבר. פיטרתי אותו לפני כשנתיים, בגלל מחדלים בהתנהלות שלו וחוסר רצינות".  

ירון אמר שידוע לו שגיא עובד כיום בבית דפוס אחר. ירון התקשה לעכל את חשיפת הרומן בין הגרפיקאית הנשואה לעובד לשעבר. שאלתי אותו האם יש חשש שמדובר גם בריגול עסקי וירון שלל את האפשרות הזו. ירון משוכנע שמדובר ברומן דיסקרטי ושהשניים פשוט מבלים במשרד בשקט וללא הפרעה.

אני לא מבין, המשיך ירון לתהות, "מה הבעיה שלהם להשקיע כמה מאות שקלים ולבלות בצימר עם מיטה ומקלחת". ירון סיכם שהוא ימצא דרך להעביר מסר לורד, שתמצא לה מקום אחר להתבודד בו עם אהובה...

 הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "תשוקה במשרד / חוקר פרטי"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד