הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
דוס צמרת
 
 

חדר בריחה כפעילות ליום הולדת

יכול להיות שהכרתם את האטרקציה הנפלאה שנקראת אסקייפ רום במסגרת יום גיבוש בעבודה או כשחברים הציעו לכם לנסות משהו קצת שונה. יכול להיות ששמעתם את צמד המילים הזה, חדר בריחה, אבל לא הבנתם אוו טרחתם לנסות ולגלות מה זה בעצם אומר.

חדר בריחה כפעילות ליום הולדת (צילום: אלי פרידמן)
גילה עיני

 

יכול להיות שהכרתם את האטרקציה הנפלאה שנקראת אסקייפ רום במסגרת יום גיבוש בעבודה או כשחברים הציעו לכם לנסות משהו קצת שונה. יכול להיות ששמעתם את צמד המילים הזה, חדר בריחה, אבל לא הבנתם או טרחתם לנסות ולגלות מה זה בעצם אומר. כל מה שאתם צריכים כעת הוא להתנסות בעצמכם ולגלות שזוהי אחת הפעילויות המהנות והמלהיבות ביותר כיום, וזו בדיוק הסיבה לשלב אותה גם בחגיגות יום ההולדת. אם אתם רוצים להציע לאבא חגיגה קצת אחרת לכבוד יום ההולדת השישים שלו, או לחלופין אם תרצו להפתיע את בת הזוג בערב מהנה שתחילתו בהרפתקה משותפת בעקבות אינדיאנה ג’ונס או במצולות הים, חדר בריחה הוא אחד הכלים המצוינים שעומדים לרשותכם.

 כך זה עובד

עוד לפני שתזמינו חדר בריחה ליום ההולדת של החבר, של בת הזוג או של אימא, כדאי שתבינו לקראת מה אתם צועדים שהרי מדובר באתגר של ממש. אם אתם נהנים מסרטי מתח ובילוש, קראתם את ספרי שרלוק הולמס או את הספרים המוצלחים של הרלן קובן, וגם אם אתם פשוט נהנים לפתור חידות היגיון או להרכיב פאזלים – חדר בריחה יהיה אידאלי עבורכם. ראשית, משום שהפעם תזכו להיכנס פנימה, אל לב הסיפור, להרגיש, לחוות, להריח ולהתנסות. לא תזיזו את העכבר או את הג’ויסטיק כדי לשוטט ברחבי החדר, וגם לא תצטרכו להביט באחרים מתנסים בזמן שאתם רק מפתחים תיאוריות. להיפך. הפעם אתם אלה שפועלים, חושבים, מנסים, טועים וגם מצליחים. אתם הכוכבים הראשיים בסרט המתח!

 שעה של אקשן

מרגע שתיכנסו אל החדר, יחד, כצוות, יעמדו לרשותכם שישים דקות שבמהלכן כל פריט בחדר יכול להיות משמעותי, אבל הוא יכול גם להסיח את דעתכם ולבלבל. התפקיד שלכם הוא לנסות לחבר את שלל הרמזים יחד לכדי פתרון, לפצח קודים, לפתוח מנעולים וכספות, למצוא דלתות מסתוריות, לזהות מפתח המתחבא בפינה שאיש לא היה חושב לבדוק, ובסופו של דבר להגיע לפתרון המיוחל שיוביל גם לצאתכם מהחדר. זה מלהיב ומסעיר בדיוק כמו שזה נשמע, זה מהנה ומרגש, וזה בעיקר מגבש מאוד. זוהי בדיוק הסיבה לכך שצוותים רבים בוחרים בפעילות של חדר בריחה כחלק מרכזי ביום הכיף שלהם, וכך הם זוכים להתנסות יחד, לפעול בשיתוף פעולה ולחזק את הקבוצה – ואת האינדיבידואלים המרכיבים אותה. אין ספק, חדר בריחה הוא אטרקציה מופלאה כחלק מחגיגות יום הולדת או אירוע מיוחד אחר, ולכן הוא מומלץ מאוד.

 
 
לשכת המסחר מודיעין
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "חדר בריחה כפעילות ליום הולדת"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד