הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

מפגינים היום נגד חסימת צומת שילת

נמאס כל אימת שנעצר עריק חרדי, להיתקע בצומת שילת בגלל הפגנות חרדים. היום , יום שישי בשעה 14.00, בואו לכניסה של מודיעין עלית להפגין נגד אוזלת היד של המשטרה

 | 07/04/2017
facebook share
Twitter
הפגנת חרדים (צילום: מנחם בנטוב)

 

מיד מס’ מים כשנעצר חרדי בגין אי התייצבות לצבא, מגיעים עשרות חרדים ממודיעין עלית השכנה וחוסמים את הצות. והיכן המשטרה? והיכן החוק שלפיו הפגנה לא חוקית דינה מעצר? נאדה מתברר שהמשטרה במקרים של הפגנות חרדים מגלה אוזלת ידי מוזרה ותמוהה בלשון המעטה.

היום קורא חבר המועצה  ויו"ר מודיעין חופשית, אבי אלבז, להגיע לצומת ולהשתתף בהפגנה שתתקיים נגד החסימות: "כולם מוזמנים להשתתף בהפגנת מחאה, שתתקיים מחר ביום שישי 07/04/17 בשעה 14:00 (שתיים בצהרים), בכניסה למודיעין עילית. השתתפותכם חשובה ביותר, בכדי שיהיו כמה שיותר מפגינים!

"הגיעו מים עד נפש": תושבי האיזור יפגינו ביום שישי במודיעין עילית במחאה על הפגנות החרדים בצומת שילת

http://modiinet.co.il/articles/9550/

לאחר שגם לתושבי מודיעין והסביבה (הישובים לאורך כביש 446) נמאס מההפגנות משבשות חיים של החרדים תתקיים ביום שישי הקרוב בשעות הצהריים 14:00-16:00, הפגנת נגד בכניסה למודיעין עילית, "במטרה לשבש גם להם את החיים ולהמחיש להם את התחושה הקשה". יוזם המחאה הוא עומר יתום מלפיד. חבר המועצה במודיעין אבי אלבז מתכוון להגיע להפגנה

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מפגינים היום נגד חסימת צומת שילת"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. גם אנו החרדים שותפים למחאה
    | 08/04/2017
    כידוע לרובכם הקבוצה המפגינה אינה מונה בקושי כ10 מהקהילה החרדית .מיותר לציין את העוגמת נפש אותה אנו חווים בקהילה, מלבד זאת ידוע לכל שהם מוקצים מחמת מיאוס בציבור שלנו עד כדי ניתוק קשר אפילו בין בני משפחה.אתם חוטאים במטרה כשאתם מציינים את כל הקבוצה המאוסה הזאת כחרדים, אתם נותנים להם כוח ולגטימיציה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד