הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

חתונה בטבע

בחתונה שלכם גם הטבע ירצה לחגוג, אין ספק כי אירוע החתונה הינו אחד השיאים המרגשים של חיינו. בבואנו לחגוג אותו, אנו נחפש לרוב את הדרך הייחודית, מרגשת ומשמעותית ביותר עבור אותו ערב.

חתונה בטבע (צילום: אלי פרידמן)

 

לא משנה אם מסע החיפושים אחר בחיר ליבכם היה ארוך או קצר, סביר להניח כי לאחר שהגעתם לשלב המרגש שבו אכן מצאתם אחד את השני, שלב שבו אתם בטוחים באהבה ובקשר שלכם ועל כן אתם רוצים למסד את הקשר שלכם על ידי טקס נישואים.

 

עיצוב חתונה בטבע

תכנון יום החתונה איננו דבר של מה בכך, קיים רצון אצל רבים מאתנו לציין ולחגוג את החתונה בצורה ייחודית ומרגשת. ישנן דרכים רבות ושונות לארגן חתונה, כאשר המנעד רחב מאד ונע בין החתונות הקונבנציונאליות באולמות האירועים, לבין חתונות מיוחדות יותר כדוגמת חתונה בים או חתונה ביער או גם חתונה בטבע.

כמובן שגם בחגיגות החתונה המסורתיות ניתן להכניס את הטעם והסגנון האישי על ידי עיצוב חתונה מיוחד. עיצוב אירועים באופן כללי יכול לשנות באופן משמעותי את מראה ומהלך החתונה.

 

חתונת קונספט, חגיגה ייחודית ומרגשת

חתונות מיוחדות מכילות בתוכן הרבה מעבר למעמד טקס הנישואים. למעשה ניתנת בידי הזוג ההזדמנות לארח ולארגן אירוע אשר ייתן ביטוי לאישיות שלהם ולסגנון החגיגה שאותו הם אוהבים.

במידה והזוג בוחר בחתונה ייחודית כגון חתונה בטבע או כל חתונת קונספט אחרת. בין אם מדובר בחתונה ביער או חתונה על הים וכן הלאה, מדובר באתגר גדול יותר כאשר אנחנו מתחילים להיכנס לנושא עיצוב אירועים. עיצוב חתונה ייחודית הינו אתגר מרגש וגדול. יש חשיבות בבחירת כל פרט על מנת להפוך את האירוע לחתונה מרגשת שהיא יותר מאשר סתם גימיק. קיימת חשיבות ביכולת עיצוב האירוע כמכלול אירוע שלם על מנת שהחוויה הכוללת במהלך ובתום החתונה תהיה של חתונה מיוחדת ומרגשת.

חתונה בטבע יכולה להיות חוויה מיוחדת במינה. ניתן להשתמש במשאבי הטבע וניתן להוסיף ולהעצים אותו באופן יזום, כמו לדוגמא הצבת דוכן פרחים לחתונה, שזירת פרחים בחתונה וכן הלאה. כל נושא עיצוב פרחים לחתונה יכול לתפוס נפח נכבד ולהוסיף רבות לעיצוב האירוע.

 

אם גם אתם רוצים שהחתונה שלכם תיראה אחרת ואתם מעוניינים כי היופי והתחושות שצופן בחובו הטבע ישאירו בכם ובאורחים שלכם חותם. אמרלו עיצוב אירועים ושזירת פרחים לאירועים כאן בשבילכם, תוכלו להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם. יחד נפיק את החתונה עליה חלמתם! טלפון: 050-9710166

דוא"ל: amarelu7@gmail.com

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "חתונה בטבע"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד