הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

קורס ליזמות תעשייתית

תלמידי מודיעין מכבים רעות משתתפים לאורך השנה בפרויקטים ותוכניות רבות, אשר חושפים אותם לחיים שמחוץ לבית הספר ולעולם התעסוקה. השנה, שבעה בתי ספר על יסודיים מהעיר ייקחו חלק בקורס יוקרתי של משרד הכלכלה והתעשייה – קורס ליזמות תעשייתית ועסקית ”כחול לבן”. 

 | 19/09/2016
facebook share
Twitter

 

מטרת הקורס, שיתקיים בעיר בפעם הראשונה, היא ללמד את התלמידים את עקרונות היזמות העסקית ופיתוח החשיבה. הקורס יקנה לתלמידים כלים ליזמות העסקית ויאפשר להם להתנסות בפיתוח "אב טיפוס" למוצר.

הקורס, שיונחה על ידי מכון "יעדים", מיועד לתלמידי כיתות ט’ ו-י’ וכולל שמונה מפגשים שבועיים בני 3 שעות. בתי הספר מהעיר אשר ייקחו חלק בפרויקט זה הם עירוני א’, עירוני ב’, עירוני ג’, עירוני ד’, עירוני ה’, אולפנת אורות מודיעין וישיבת בני עקיבא לפיד, כאשר בחלק מבתי הספר תפעל יותר מקבוצה אחת.

התוכנית מעודדת חשיבה ופיתוח של יוזמות חדשניות בשיתוף ושילוב של מומחים, תוך היכרות עם מגוון רחב של יוזמות וחידושים בתעשייה הישראלית. התלמידים שישתתפו בקורס יכירו את תהליך התכנון והפיתוח של יוזמה - מרעיון למוצר, יקיימו סיורים בתעשייה, ייפגשו עם תעשיינים וייחשפו לצרכים השונים ולהשפעתם על המוצרים הישראליים.

בין הקבוצות תיערך תחרות על יצירת "אב טיפוס", והמנצחים יזכו בפרס כספי. לקראת אמצע שנת הלימודים יתקיים אירוע ארצי, במסגרת התחרות הארצית, בו תוצג תערוכת היוזמות שיעלו לגמר ותוכרז הקבוצה הזוכה.

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "קורס ליזמות תעשייתית"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד