הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

”שמו לנו מטען צד כל 20 מטר”

בכנס סיכום קמפיין הבחירות של אמנון מרחב עם פעיליו, במוצ”ש, תקף מרחב את ספקטור. ”מערכת עירונית שהתגייסה להכשיל” אמר מרחב. האם יהיה אופוזיציונר, או יצטרף לקואליציה? יש רמזים

כנס סיכום בחירות מרחב (צילום: כתב אורח)
גילה עיני

 

במוצאי שבת ערך המתמודד לרשות העיר, אמנון מרחב, כנס הוקרה לפעיליו במהלך קמפיין הבחירות. הכנס נועד להודות לכל הפעילים ואיפשר להציץ מעט אל תכניותיו העתידיות של מרחב בפעילות הפוליטית המקומית.

על ההפסד בבחירות אמר מרחב: "תוצאות הבחירות היו אכזבה גדולה עבורנו, אנשים עבדו לילות כימים כדי שהפעם זה יקרה. אבל גם נתקלנו בקשיים גדולים, על כל 20 מטר שמו לנו מטען צד. זו הייתה מערכה בה פעלנו כמעט כנגד כל הסיכויים, עם ראש עיר שפעל בכל כוחו נגדנו, עם מערכת עירונית שהתגייסה להכשיל, עם חלק מחברי מועצה - שלשמחתנו נמחקו כליל מהנוף הפוליטי - שמעלו בתפקידם הציבורי רק כדי למנוע ממני להתמודד. לא התפרקנו ולא הרמנו ידיים אל מול המכונה המשומנת והממומנת היטב שפעלה נגדנו.

על כוונותיו לעתיד הקרוב: "בשיחת הטלפון לחיים ביבס בארבע לפנות בוקר הצעתי לו את עזרתי. עד כמה, ובאיזו צורה ירצה חיים לשתף אותי ואת מוטי גרונר בעשייה? זה כבר תלוי בו וזה יהיה אחד המבחנים הראשונים שלו - הרכבה מושכלת של הקואליציה.

שלום דהאן, מספר 3 ב"מרחב למודיעין" הפנה קריאה לראש העיר הנבחר ביבס, לשלב את מרחב למודיעין בקואליציה הקרובה "למען העיר ותושביה".

גם מירה אלטמן, יו"ר הסיעה הוסויפה ואמרה: "למרחב למודיעין יש מה לומר במועצה החדשה ואני חושבת שצריך להיות לנו משקל בה. אמנון, אני בהחלט רואה אותך בפוליטיקה הארצית כי היא משוועת לאנשים ערכיים מהסוג שלך".

על דרך התנהלות הבחירות אמר מרחב: "התנהלה אצלנו במודיעין מערכת בחירות די נקייה, וזה לא היה קורה לולא כל המתמודדים ובמיוחד ביבס ואנוכי היינו תורמים לכך. על חלקו בהתנהלות של מערכת הבחירות הזו בהחלט מגיעה לחיים ביבס מחמאה. היו שטיקים רגילים של בחירות אבל ככלל היא הייתה בסדר. כתושב העיר, אני רוצה לאחל לחיים, הצלחה רבה, כי הצלחה של חיים כראש עיר תעשה טוב גם לנו.

אילן בן סעדון, ההפתעה הגדולה ביותר בבחירות, שזכה בשני מנדטים למועצה, אמר: "בשבילי היית חבר ותמיד היית שם בשבילי כשהייתי צריך אותך. אתה לא צריך חברים כשאתה מנצח ומצליח אלא דווקא כשאתה צריך עזרה, ובחמש השנים האחרונות אמנון נתת לי את כל העזרה שרציתי. אתה איש ראוי ואני מקווה שתמשיך להיות במרכז העשייה בעיר. אני עומד לרשותך ובכל עת כפי שאתה היית לרשותי".

 

 

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "”שמו לנו מטען צד כל 20 מטר”"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. עוד הפעם אכלו לי ושתו לי? הפעם שמו לי מוקש?
  | 17/11/2008
  איזה מזל יש לעיר מודיעין ולתושביה שמרחב לא נבחר לראשות העיר. מה היינו עושים עם ראש עיר שכל היום היה בוכה שהוא לא מצליח לעשות כלום כי מפריעים לו? מזכיר לי את בני בן השלוש שמתחיל לבכות כשלא מצליח לו משהו
 2. אם באמת היית מפוקח או אולי מפותח, היית מגלה לבד...
  | 17/11/2008
  אם באמת היית מפוקח או אולי מפותח, היית מגלה לבד את מה שרוב תושבי מודיעין הבינו לבד, שהשלמת הכבישים אינה תלויה בעירייה אלא במשרד השיכון. כבישים קבועים לא נסללים עד אשר הבנייה בשכונה מסויימת לא מסתיימת, אחרת מה הטעם לסלול כביש שמשאיות יהרסו מייד לאחר הקמתו. מרחב ניהל קמפיין מלוכלך תוך שהוא מחפיש את ביבס ולא מציג את יתרונותיו על המעומדים האחרים. לשימחתי רוב תושבי מודיעין היו מספיק מפוקחים להבין זאת לבד. לקינוח- אם היית עוד יותר מפוקח, היית מגלה שביבס תרם בהתנדבות למודיעין במשך 5 שנים בזמן שאחרים עשו לביתם ולא היו מוכנים לקחת שום תפקיד בהתנדבות.
 3. בוחר זועם, למה לא תזדהה בשימך?
  | 17/11/2008
  ככה תצטרך לעמוד מאחורי כל השטויות שהשמעת פה וגם להוכיח כל מילה. הרבה יותר טוב להחפיש ולכלכך מאחורי כינוי. העשייה של ראש העיר הנבחר מרשימה מאוד, כנהג מונית שבילה בחמש השנים האחרונות במוסך יותר מאשר על הכביש, העשייה של ביבס באמת ראויה לציון. ציון נכשל. שיצליח עכשיו לתקן כל מה שהיה מקולקל.
 4. אמנון חמוד
  | 17/11/2008
  לך לדרכך ותצליח רק עזוב אותנו בשקט די...
 5. המטעני צד שנתקלת בהם באו כתוצאה מהתנהלות המפוקפקת שלך
  | 17/11/2008
  ניהלת קמפיין מלוכלך וחסר רסן עם כל מי שלא הסכים איתך. בחלוקת החוברות ביום לפני הבחירות על ביבס מבחינתי חצית את כל הקוים האדומים. חמור מזה שאיבדת את ראשות העיר איבדת את הכבוד העצמי. תעשה טובה לעצמך ולנו תתפטר ותן היזדמנות לגרונר ודהן.
 6. ביבס ומרחב
  | 17/11/2008
  עכשיו לביבס יש מרחב לעשות את פעולותיו
 7. מערכת נקיה ?!
  | 17/11/2008
  האם לערמות הרפש שפיזרתם לכל כיוון אתם קוראים מערכת נקיה ? האם להבטחות חסרות הבסיס ולעתים קרובות גם המנוגדות שפזרתם, אתם קוראים מערכת נקיה ? האם לביריונות ולאלימות שהפגנתם אתה קורא ”נקיה” ? האם לאיום על מס’ אנשים, נשים ומשפחותיהם אתה קורא מערכת נקיה ? האם על מצע שאין בו כלום מלבד דוקטורט ב”שתו לי, אכלו לי” ופרופסורה ב”זה לא אני, זה הוא, זה הם, זה כולם חוץ מימני” ? גם במפגש הסיום שלך אתה מסוגל רק להתבכיין כל הזמן. תבין כבר שניהול עיר דורש גם כישרון וגם כישורים וזה משהו שאין לך. זה מעט יותר מניהול קן צופים בסנובריית רמת-חן. לך לדרכך ולמשרדך ועזוב אותנו כבר מרקורד העשייה הכושלת שלך.
 8. המוקש הכי גדול בבחירות האלה היה מרחב עצמו
  | 17/11/2008
  שישאל למה המערכת העירונית התגייסה נגדו - אולי זה בגלל הכרה ביכולותיו וכישוריו המפוקפקים?
הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד