הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

הבחירות במכבים-רעות תמונת מצב

ההערכה במטה יחד-מור, כי הצבעה נרחבת במכבים ורעות תאפשר ליישוב להכניס כ-3 עד 4 מנדטים למועצת העיר מודיעין. לנוכח ריבוי הרשימות בעיר הציפייה שם היא שעם כמות מנדטים כזו יוכלו להשפיע על החלטות עתידיות בעירייה

מטה יחד-מור במקלט במכבים (צילום: מנחם בנטוב)

 

במטה המאוחד, יחד-מור שברעות מצפים ל-4 מנדטים שיכניסו למועצת העיר מודיעין 4 חברי מועצה. כך אמר הבוקר דנילו דרמן שבשעות אלו מנהל את "חדר ההמרצה", חדר שנמצא בתוך אולם מכבי'ס ובו 18 טלפנים המתקשרים אל כל מי שטרם הגיע להצביע בקלפיות.

נכון לשעה 14:00 הצביעו במכבים-רעות 17 אחוזים שהם 1385 מצביעים. טרם הצביעו- 6650 איש. במכבים ורעות סה"כ 8035 בעלי זכות הצבעה.

במכבים ורעות 14 קלפיות כאשר- 7 קלפיות בתיכון מו"ר עם 3826 המיועדים לעבור בהן. בבית הספר עמית- 3 קלפיות שישרתו 1695 בעלי זכות הצבעה. בבית הספר מעוז המכבים 3 קלפיות המיועדות ל- 1773 מצביעים ובגן יעלים קלפי בודד עבור 737 מצביעים.

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הבחירות במכבים-רעות תמונת מצב"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. למי צלצלו הפעמונים?
    | 12/11/2008
    אכן,נוכח התעצמותה של כיתת הבדלנים,הדוגלת בהמשך המאבק הלא רלוונטי לניתוק האיחוד המבורך שבין הישובים-מצלצלים עתה במשנה מרץ פעמוני האזעקה בכל מרחבי מודיעין. אני תקווה כי חיים ביבס,יחד עם סגנו-ידעו להשקיט ולכבות את מרד הבדלנים,וביבס,אחד מהחכמים באיזורנו,בשקט ובעוצמת השקט שלו יאמר למדנדים בפעמונים: די הרפו,מספיק,מלחמת האזרחים נגמרה מזמן. אני כותב כך על הבדלנים יחד עם הודאתי באשמה כי לו אני הייתי תושב מכבים-רעות-אפשר שהייתי אחד מהקיצונים שבהם. אלי פישר.
הנתיב המהיר עמוד