הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

הצביעו ותשפיעו

לקראת הבחירות החליטו ראשי ארגונים ציבוריים א-פוליטיים לצאת בקריאה לציבור: ”בואו לקלפי, הצביעו ותשפיעו. אין לנו הפריבילגיה לשבת ולקטר”

מיגל הרף
גילה עיני

 

"שיעור הצבעה נמוך בבחירות המקומיות הוא מכשול לתהליך הדמוקראטי", אמר לנו השבוע מיגל הרף, יו"ר ההנהגה המקומית של ההורים במודיעין-מכבים-רעות. על רקע ביטול מלימודים של תלמידי כמחצית מבתי הספר בעיר הבין מיגל שעליו לעשות מעשה.

הרף פנה לגופים א-פוליטיים כמו "מועצת הנוער" העירונית, "ארגמן", "אזרחים שאכפת להם" ועוד והציע איחוד כוחות ושיתוף פעולה. במקביל התברר כי גם "קהילת יוזמה, המרכז ליהדות מתקדמת במודיעין, החליטה לצאת בקריאה דומה, ולפעול להמרצת ההצבעה בבחירות.

הרף: "אין זה מתקבל על הדעת כי רוב קטן ודחוק יקבע מי יהיה ראש העיר הבא של מודיעין".

נציגי הגופים הללו החליטו להעמיד משמרות מתנדבים במקומות הומי-אדם, כגון: מרכזי קניות, קופות חולים, מרכזי ספורט וכד' בימים שלפני הבחירות. המתנדבים יישאו שלטים, ויקראו לציבור להגיע לקלפי, להצביע ולהשפיע על דמותה של העירייה במודיעין מכבים רעות.

יו"ר ארגמן, ח"כ והשר לשעבר אברהם כץ-עוז, תבע מכל המועמדים והנבחרים לאחד כוחות לאחר הבחירות למען הקמת קואליציה עירונית יציבה וחזקה: "במקום להילחם עד טיפת האינטרס האישי האחרון, טוב יעשו כולם אם ישלבו ידיים, וייסיעו למי שייבחר בהקמת מועצה עירונית יציבה שתעבוד בהרמוניה ותוך שיתוף פעולה עם ראש העירייה החדש."

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הצביעו ותשפיעו"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. בואו להצביע
  | 04/11/2008
  בידקו מי עשה, מה. בידקו מי ממומן ועל ידי מי. בידקו את רשימות המועמדים (מי מביא מי). ממי לא הייתם קונים מכונית משומשת
 2. ,,תפסיק להיות ילד,תפסיק להצביע
  | 01/11/2008

  פישרקינג-מודיעין קורא נרגשות לכל בר דעת ,שפוי בעירנו שלא ליטול חלק בשיטה הפסולה,השיטה הכביכול דמוקרטית. רק העדר הצבעה מסיבי יוכיח לשלטון כי עליו להחליף את השיטה. תפסיק להיות ילד,תפסיק להצביע !!

הנתיב המהיר עמוד