הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

בייביסיטר למכונית ב - 443

מפקד משטרת בנימין מזהיר: נתקעתם בכביש 443, אל תעזבו את הרכב. הזמינו גרר. אם תעזבו את המכונית הסיכוי שלא תמצאו אותה - גבוה

כביש 443 (צילום: מנחם בנטוב)

 

צוות סיור של משטרת בנימין, בפיקודו של פקד יוסי פרץ, הבחין ברכב נטוש בסמוך לצומת מחנה עופר. כאשר ניגשו השוטרים לבדוק את הרכב גילו שהוא נפרץ.

בעוד צוות הסיור מטפל ברכב הנטוש בצומת עופר, התקבל דיווח ביומן משטרת בנימין על תפיסת שלושה בני מיעוטים באזור התעשייה עטרות, כאשר בחיפוש שנערך ברכבם נמצא רדיו דיסק מפורק וכן כלי פריצה.

שלושת החשודים הועברו לחקירה בתחנת שער בנימין ובמהלך חקירתם הודו בפריצה לרכב וגניבה ממנו. לטענתם, במהלך נסיעתם בכביש 443 נעצרו ליד רכב שעמד בצד הדרך כשהוא נעול, ניפצו את חלון הרכב באמצעות אבן ומייד לאחר מכן נכנסו לתוך הרכב ופירקו את הרדיו דיסק. לאחר מכן המשיכו את נסיעתם לכיוון ירושלים. הרכב שנפרץ נגרר למשטרת בנימין עד שיאותרו בעליו ועל מנת שייבדק ע"י טכנאי זיהוי פלילי.

לדברי מפקד תחנת בנימין, סגן ניצב בני הרנס: קראנו לנהגים שרכבם נתקע מסיבות שונות בצירים, גם הראשיים, שלא להשאיר רכב ללא השגחה גם אם הדבר מצריך גרירת הרכב. אני חוזר על קריאה זו והיא נועדה לאזהרת בעלי הרכבים ולמניעת התפרצויות לכלי רכב ואף גניבה של כלי רכב הנטושים בצירים. האירוע האמור הסתיים בתפיסתם של הפורצים הודות לערנותם, של השוטרים.

 
 
פורום1זול