הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

קטטה אלימה בחניון פאב ERA

בשבת לפנות בוקר הוזעקו שוטרי מודיעין לעסוק בתקיפה אלימה שבוצעה בחניון ליגד בסמוך לפאב ERA. לפני כשנה האלימות יובאה מרמלה, השבוע מחולון

פאב (צילום: מנחם בנטוב)
גילה עיני

 

דיווח על קטטה בסמוך לפאב "ארא" שבליגד סנטר הגיע לתחנת מודיעין בשבת לפנות בוקר. הקצין התורן, פקד יריב פיינברג הגיע למקום יחד עם בלשים נוספים.

השוטרים שהגיעו למקום תחקרו מספר עדים ובהם שני מתלוננים עם סימני חבלות על גופם. המתלוננים טענו כי הותקפו ללא סיבה ע"י 3 צעירים ששהו במקום זמן קצר קודם לכן. לדבריהם השלושה הם תושבי חולון.

השלושה, חיילים בשירות סדיר בצה"ל, אותרו על ידי השוטרים והובאו לחקירה ולמעצר. בחקירתם הכחישו את המיוחס להם. הם נכלאו והובאו במוצ"ש בפני שופט לשם הארכת מעצרם.

עפ"י החלטת בית המשפט שוחררו השניים בתנאים מגבילים תוך הפקדות כספיות, ערבות עצמית וצד ג'. בימים הקרובים תסתיים החקירה והתיק יועבר לתביעות.

אירוע בעל מאפיינים דומים התרחש באותו המקום בחודש אוקטובר שעבר. גם אז התנהלה בחניה שבסמוך לפאב ERA קטטה שבמהלכה נעשה שימוש בבקבוקי זכוכית.

מפקד משטרת מודיעין, התייחס אמש לאירוע ואמר, "לא נסבול כל מעשה אלימות בין אם זה במקום פרטי ולבין אם מדובר במקום ציבורי. ננקוט ביד קשה כנגד כל אחד אשר רק ינסה להשתמש באלימות לצורך 'פתרון בעיותיו' ".

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "קטטה אלימה בחניון פאב ERA"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. הארה
  | 25/08/2008
  מה אתם משחקים אותה רמלה ולוד ?? הרי מאיפה כל האוכלוסיה של מודיעין הגיע? על איזה איכות חיים אתם מדברים בכלל?? תפסיקו להכליל כי לא חסר אנשים ממודיעין שהם בהמות ומי אתם?? שיעשו סלקציה בכניסה לארה כי אנשים לא באים מהעיר? אלא מערים אחרות?? עדיף שתשתקו חולרות
 2. טעות בארה
  | 11/08/2008
  מכניסים את כולם אין סלקציה וזו התוצאה .כל רמלה ולוד באים לשם בקושי אנשי מודיעין מגיעים ..חבל
 3. כל הזבל שמגיע מבחוץ
  | 11/08/2008
  רמלה, לוד, חולון, בת ים... אנשים עברו למודיעין כדי לקבל איכות חיים עם אנשים נורמלים ובא זבל מבחוץ כדי לקלקל...
עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד