הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

הם יורים גם בציפורים

יצא לכם לשמוע לאחרונה קולות ירי עמומים? זה לא בהכרח חיילי צה"ל

צייד
גילה עיני

 

תושב רמאללה שהגיע עם מכוניתו למחסום נעצר על ידי שוטרי תחנת בנימין לבדיקה שגרתית. ברכבו נמצא רובה צייד ארוז בנרתיק מהודר. בחקירתו אמר כי רכש את הרובה ב-150 שקל ברמאללה ושהרובה נועד לציד ציפורים.

במקביל, במהלך פעילות מעצרים של חיילי צה"ל באחד מכפרי האזור, עצרו החיילים שלושה מחבלים מסוג אחר: ציידי חוגלות. אין זו הפעם הראשונה בה נתפסים ציידי ציפורים הפועלים בכל המרחב. לפני כחדשיים דיווחנו על חיוואים שניצודו באמצעות מלכודות אכזריות, הפעם על ידי לוחמי מג"ב.

התפיסה האחרונה, שהיתה בשבוע שעבר, בוצעה כאשר שכבו החיילים במארב כנגד מחבלים. אולם טרקטור ואורו של זרקאור הסבו את תשומת ליבם, וכאמור, הוברר כי אלו ציידים בלתי חוקיים.

גם אוכלוסיית הצבאים הולכת ומתדלדלת. אותו הכוח, עצר לפני כשלושה שבועות שני ציידים שירו למוות בצבאים. כזכור, בידיעה קודמת דיווחנו על הצטופפות הצבאים ליד גדרות הישובים היהודיים בגזרת בנימין. שם חוששים הציידים מלירות והצבאים זיהו זאת ולמדו לנצל את המצב להישרדותם.

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הם יורים גם בציפורים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. תנים עליך ישראל
    | 14/11/2009
    למה לא צדים את התנים המחורבנים שעושים כול כך הרבה נזק?!!! התנים נכנסים בערב לישובים וממש מסתובבים בין הבתים ישנו חשש שהם חולים בכלבת ויכולים לנשוך ילדים שמסתובבים בישוב בערב התנים נושכים צינורות השקיה מפלסטיק, קורעים נילונים של חממות מלא נזקים ואיש לא עושה כלום
עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד