הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

סיעת יחד רצה למועצה

סיעת 'יחד' בראשות חבר המועצה עמיקם אורן פתחה את מערכת הבחירות למועצת העיר ומחדשת את ימיה עם סיסמת הבחירות "עצמאות למכבים רעות" 

עמיקם אורן
גילה עיני

 

אתמול, ה', הפיצה סיעת 'יחד', בראשות עמיקם אורן, מכתב לתושבי מכבים רעות בו הודיעו רשמית על תחילת מסע הבחירות למועצת העיר בבחירות 2008. על פי ההודעה 'יחד' היא "סיעה לוקאל פטריוטית ומחויבת לתושבי מכבים רעות ולצרכים המיוחדים שלהם".

ההודעה נשלחה לכתובות האימיל של תושבי מכבים ורעות על ידי חבר הסיעה דני רוזנפלד שהודיע באופן רשמי על איחוד וקשר בלתי אמצעי בין "המטה המאוחד לעצמאות מכבים-רעות", לבין סיעת יחד, שהוקמה לאחר איחוד הרשויות בשנת 2003.

במכתב כותב רוזנפלד: "בשבועות האחרונים קיימה הנהלת הסיעה סדרת דיונים והתייעצויות שבאו כדי לעדכן את סדר היום שלה לקראת בחירות 2008. על רקע החלטתו הסופית של יו"ר הסיעה שלא לרוץ לראשות העיר".

עיקרי המצע כפי שגובשו מציגים מודל לעצמאות מכבים רעות שהוכרה כרובע עירוני לפני כשנתיים. במכתב מפרטת הסיעה את סדר היום לקראת הבחירות:

איחוד העיר מודיעין עם הישוב הקהילתי מכבים רעות היה גחמה פוליטית שאת מחירה משלם הציבור בעיר מודיעין בכלל ובישוב מכבים רעות בפרט. האיחוד הוא כישלון עליו מודים גם נציגי הממשלה והגורמים הממלכתיים

סיעת יחד תשתף פעולה עם ראש עיר אשר יתחייב לייצג את מכבים רעות מול הגורמים המתאימים בהמשך מאבקם לעצמאות.

כפתרון ביניים, בבחינת הרע במיעוטו, גיבשה הנהלת יחד את המודל של "מועצת משנה מקומית" והציגה אותו כבר בפני שר הפנים לבקשתו.

סיעת יחד תשתף פעולה עם כל מועמד לראשות העיר שיתחייב לאמץ את המודל וליישם אותו בקדנציה הקרובה.

בעניין הבחירות המתקרבות חושף רוזנפלד את תפיסת העולם הפוליטית המרכזית: "לא נותיר את הקדנציה הבאה במועצת העיר לחסדיהם של אחרים. אנו נהיה שם והפעם מגובשים יותר, נחושים יותר, מלוכדים יותר ובעיקר מנוסים יותר".

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "סיעת יחד רצה למועצה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

 1. תגידו בשביל מה?
  | 07/06/2008
  חמש שנים עמיקם אורן לא עשה כלום במועצה. אז בשביל מה הוא רץ עוד פעם שיסביר את עצמו לתושבים
 2. למועצת מודיעין נחוצים נגני גיטארות חשמליות
  | 06/06/2008
  ולא אקורדיוניסטים הזויים.
 3. ליצנים
  | 06/06/2008
  אנשים הזוים שחיים באשליות וחושבים שזה תופס על מישהו. כמה שנים עוד תמשיכו לצעוק עצמאות עצמאות. נודניקים תרדו מהעץ אתם מתפרנסים יופי מתושבי מודיעין
עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד