הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

החשיבות של האנטי וירוס במחשב

פריצות לרשת, גניבת מידע, חבלות במערכות ממוחשבות, סוסים טרויאניים, וירוסים ועוד - כולם יכולים להזיק למחשב שלכם והם כאלה שמזיקים לו מאד ויכולים לגרום להפסדים כספיים, כמו גם שהם עלולים לגרום להשבתה טוטאלית של המערכות הממוחשבות.

תוכן שיווקי (צילום: לשכת הדוברות)
גילה עיני

 

פריצות לרשת, גניבת מידע, חבלות במערכות ממוחשבות, סוסים טרויאניים, וירוסים ועוד - כולם יכולים להזיק למחשב שלכם והם כאלה שמזיקים לו מאד ויכולים לגרום להפסדים כספיים, כמו גם שהם עלולים לגרום להשבתה טוטאלית של המערכות הממוחשבות.

כדי להגן על המחשב מפני פריצות – חשוב להתקין בו אנטי וירוס ובכך ליהנות מגלישה בטוחה יותר וסביבת עבודה יעילה ומוגנת.

אבל מדוע חשוב להתקין אנטי וירוס?

כאשר מתקינים אנטי וירוס במחשב אפשר ליהנות מסביבה בטוחה מפני האקרים ושקט נפשי בכל הנוגע להגנה על חומרים שנמצאים במחשב. באמצעות אנטי וירוס טוב ובטוח אפשר להתמגן מפני עברייני הרשת וליהנות ממחשב ביתי או משרדי שיהיה מאובטח ומוגן.

כיצד בוחרים את ההגנה הטובה ביותר?

כיום ישנן מגוון בתי תוכנה המציעים הגנה למחשב באמצעות רישיון אנטי וירוס אותו אפשר להתקין על גבי המחשב. באמצעות התקנת הפריט יכולים יותר נאשים להתמגן בשכבות הגנה, תוך קבלת אבטחה על רשת האינטרנט הביתית, על מצלמת המחשב, על תוכנות, מסמכים, עיצובים וכל מה שיש במחשב שלכם.

באמצעות תוכנות מסוג זה המגנות על המחשב - יכולים יותר אנשים לקבל הגנה על המחשב שלהם, וליהנות משימוש בטוח יותר ברשת.

תוכנות האנטי וירוס מסייעות בהגנה על בטחון המידע, הפרטיות והזהות המקוונת של רבים מהאנשים ובכך מאפשרות מקסימום הגנה בזמן שימוש בסביבה הממוחשבת.

לחמה צריך לשים לב שרוכשים רישיון לאנטי וירוס?

בזמן שאתם בוחרים את האנטי וירוס למחשב שלכם - שימו לב כי הוא יכול להגן עליהם מפני רשתות בוטנט, הכי מבצע אנטי פישינג נגד גניבת זהויות, כי הוא מגן על המחשב, חוסם פריצות אבטחה, מגן על הראוטר ועל ה WIFI הביתי, כי הוא מבצע סריקת קבצים מהירה בענן, מבצע בקרת הורים לגלישה לא הולמת ברשת, כי הוא מגן מפני נזקי כופר, מסנן דואר זבל, כי יש לו דפדפן מוצפן לאבטחת רכישות בנקאיות וכי הוא אנטי וירס שמבצע את ההגנה עם צריכת משאבים מנמלית, ללא האטות תוך סריקת זיכרון מחשב מתקדמת. עוד יש לבחור כזה שיש לו ממשק בעברית לשימוש נוח.

אז אם אתם רוצים להגן על המחשב שלכם על הפרטים שלכם העבודה שביצעתם, על המסמכים ועל כל מה שקיים בסביבה הממוחשבת שלכם – זה הזמן לרכוש רישיון אנטי וירוס שיפעל במחשב בכל זמן.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "החשיבות של האנטי וירוס במחשב"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד