הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

קשה כשאול הקנאה למאהבת...

גלעד ועדי הכירו במקום העבודה והתפתח בניהם רומן. שניהם נשואים, לעדי זהו לא רומן ראשון מחוץ לנישואים. עדי ביקשה לסיים את הרומן, גלעד נלחם להבין למה...

רומן (צילום: תקשורת)
עיריית מודיעין יוני 18

 

גלעד ועדי הכירו במקום העבודה, במחלקת שיווק בחברת ביטוח גדולה.  העבודה הצמודה, הרבה תחומי עניין משותפים והקשיים בזוגיות של כל אחד מהם בנפרד, הם שיצרו קירבה שהתפתחה לקשר רומנטי שהתפתח והתעצם במשך חודשים רבים.

לפני מספר חודשים גלעד הגיע לפגישה איתי כשהוא שבור ומדוכדך. הוא סיפר על הקשר המיוחד שלו ושל עדי וכיצד הוא נבנה ותוחזק במשך כשנה.

לגלעד זה היה קשר ראשון מחוץ לנישואים, אבל עדי כבר הייתה ותיקה ומנוסה. במשך 11 שנות נישואיה, היא קיימה כבר 4-5 מערכות יחסים מחוץ לנישואים.   גלעד חשב שזו הסיבה שעדי מיצתה לדבריה גם את הקשר איתו וביקשה להמשיך הלאה.

לדברי גלעד, עדי אמרה לו שהיא רוצה להיגמל מאורח החיים הזה ולנסות לשקם את הזוגיות שלה ושל בעלה. אבל גלעד טען שהוא לא קונה את זה, הוא משוכנע שעדי הכירה גבר אחר ופרפרי הריגוש של תחילת קשר חדש משכו אותה לסיבוב הבא שלה.

גלעד ביקש לדעת את האמת. מדוע עדי מסננת אותו ומתחמקת ממנו כבר חודש וחצי. זו חקירה שגרתית, כמו בין בני זוג נשואים... מתווה החקירה לא משתנה. רק השמות, המקומות, וסיפור הרקע. בלשים פרטיים יודעים זאת היטב: הקנאה למאהבת הרבה יותר גדולה וחזקה מהקנאה לאישה החוקית. זהו חוק לא כתוב, אבל הוא חזק והגיוני.

הרגש למאהבת (וזה נכון גם למאהב) הוא רגש חזק, שממלא ריקנות מסוימת. הסיכון בקיום רומן סודי מעלה תחושה של שותפות גורל וסיכון הדדי. אבל הפעם נראה היה כי גלעד טעה בהערכה שלו.

במשך כשבועיים, בימים מלאים ובשעות שגלעד בחר, צוות בלשים נצמד לעדי ובכל ימי הפעילות היא לא נראתה נפגשת עם אף גבר אחר. בשלב מסוים עצרנו אותו. הסברתי לו שאין לזה סוף.

הרי אפשר להמשיך ולחפש ותמיד לצאת מנקודת הנחה שיש לה מישהו ורק בגלל חוסר מזל היא לא נתפסת. לגלעד היה קשה להשלים עם זה. לא אופתע אם בעוד מספר חודשים, גלעד יחזור אליי ויבקש לבדוק מה קורה עם עדי..

 

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "קשה כשאול הקנאה למאהבת..."

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד