הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

אמריקן לייזר השיקה סניף חדש במודיעין

רשת אמריקן לייזר, השיקה את סניף מודיעין, באירוע חגיגי בנוכחות בעלי הרשת, עובדי ההנהלה, מנהלות הסניפים של הרשת ובהם דורין איטח מנהלת סניף מודיעין, צוות עובדי הסניף וספקים. סניף מודיעין, שהינו הסניף ה- 17 שפותחת הרשת, משתרע על פני 180 מ”מ וממוקם במרכז המסחרי ”מוריה סנטר”.

אמריקן לייזר השיקה סניף חדש במודיעין (צילום: יחצ)
עיריית מודיעין יוני 18

 

רשת אמריקן לייזר, השיקה את סניף מודיעין, באירוע חגיגי בנוכחות בעלי הרשת, עובדי ההנהלה, מנהלות הסניפים של הרשת ובהם דורין איטח מנהלת סניף מודיעין, צוות עובדי הסניף וספקים. סניף מודיעין, שהינו הסניף ה- 17 שפותחת הרשת, משתרע על פני 180 מ"מ וממוקם במרכז המסחרי "מוריה סנטר". טקס גזירת הסרט המסורתי התקיים בנוכחות חיילות בודדות מחו"ל המשרתות ביחידת עוקץ, שהגיעו כאורחות כבוד של הרשת, בשיתוף עם העמותה לחיילים בודדים, וכאות הוקרה קיבלו ממנכ"ל הרשת, רוני בלנקלדר, שי לחג הכולל סדרת מוצרי קוסמטיקה פרא-רפואיים משלימים.

בלנקלדר פנה פנייה נרגשת לנוכחים והודה להם על עשייה מבורכת בשנה החולפת, שבעקבותיה ממשיכה הרשת לצמוח בעשרות אחוזים בשנה עם קצב גידול של שניים עד שלושה סניפים בשנה, וכן ממשיכה להיכנס לתחומים חדשים כגון הקפאת שומן לחיטוב הגוף, אשר בין היתר, יעמיקו את הפעילות הנוכחית של הרשת בתחום הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים וגוף והסרת משקפיים בלייזר.

 צילום מאמריקן לייזר: מימין לשמאל – רוני בלנקלדר – מנכ"ל אמריקן לייזר, דורין איטח – מנהלת סניף מודיעין אמריקן לייזר. צילום – אמריקן לייזר.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "אמריקן לייזר השיקה סניף חדש במודיעין"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד