הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

מפגש בוקר לוהט בשעה לא צפויה

שרון הרגיש שאשתו בוגדת בו, הרגיש אך חשש לבדוק זאת, העדיף להתכחש. כשהבין שאין מנוס, ביצענו חקירה שהתפתחה אך חשפה את האמת.

רומן (צילום: תקשורת)

 

שרון מכיר אותי מילדות. גדלנו באותה שכונה ולדבריו, עם כל הקושי, הוא העדיף לפנות אליי, למרות ההיכרות האישית. שרון סיפר לי על אורח חייו במשך השנים שעברו. שרון נשוי ואב לשלוש בנות.

כששרון החל לספר על אשתו שיר, עיניו נצצו. נראה שהוא מאוהב בה בכל לבו. שרון סיפר לי על ריחוק שנוצר ביניהם ואמר שלמרות שהוא התכחש והדחיק, יש לו תחושה חזקה ששיר מנהלת קשר דיסקטי... החשד הזה כל כך מבייש אותו, שלדבריו אין לו אומץ להעלות את הנושא מול אשתו, לי נראה היה שזה כנראה מרוב פחד מתוצאות השיחה.

אחרי חודשים של תסכול, שרון הבין שהוא חייב לדעת את האמת. שרון שיתף את אחיו הבכור, שהמליץ לו לבדוק את העניין לפני שישוחח עם שיר. הוא שוכנע שיש צורך בהוכחות חזקות, אם אכן יש לשיר רומן סודי.

קיבלתי משרון רקע על אורח חייה וסדר יומה של שיר. לשרון היתה מסקנה אחת, ברורה ובטוחה, אם יש לשיר מישהו, הם נפגשים אחרי שעות העבודה.

שיר יכולה לצאת מוקדם יותר, כי לבית היא תמיד מגיעה בזמן, ובערבים היא תמיד בבית או יוצאת עם אחותה וחברה. שרון היה מאוד בטוח בעצמו.

שיר אמורה לסיים את יום עבודתה בשעה שלוש וחצי אחר הצהריים. במשך כמה ימים המתין צוות מעקב בשעה 12:00 בצהריים ביציאה ממקום העבודה של שיר ובכל יום שיר יצאה בשעה שלוש וחצי בדיוק, נסעה להוציא את בתם הקטנה מהצהרון והמשיכה ישירות לביתם. כך היה במשך כמה ימים רצופים. שרון לא התייאש וביקש שנמשיך שבוע לאחר מכן למשך עוד כמה ימים.

ביום ראשון, כרגיל, שיר יצאה בשעה שלוש וחצי. יום למחרת, אחד הבלשים סיים סידור אישי באזור העבודה של שיר, הוא הקדים והגיע ב-11:00 בבוקר למקום העבודה של שיר, שעה לפני תחילת הפעילות. העוקב הבחין שרכבה של שיר לא נמצא בחנייה הקבועה. בשעה 11:15 שיר הגיעה עם רכבה לחניית מקום העבודה ונכנסה למשרדים. ממצא מפתיע ומעניין.

שרון עודכן, גם הוא הופתע. לדבריו, ככל שידוע לו, שיר מגיעה בבוקר מהבית ישר לעבודה. שרון שקל לנסות לשוחח איתה על מעשיה בבוקר, אך החשש שהיא תופתע מהשאלה ושתכניותיו יתקלקלו גרמה לו לסגת מהרעיון.

שרון שאל לעצתי כיצד להמשיך. הסברתי לו שמניסיוני, קשר דיסקרטי לא מוביל למפגשים יום אחר יום. לרוב, מפגשים שכאלו מתקיימים בימים קבועים.

המלצתי לשרון להמתין בסבלנות ליום שני הבא, אז נפעל שוב. הוא הבין והסכים.

המתנו כמה ימים וביום שני בבוקר צוות עוקבים המתין בשעת בוקר סמוך לבית של שיר ושרון. שיר זוהתה יוצאת מהבית, מורידה שתי בנות בפתח בית הספר, את הבת הקטנה בגן ילדים וממשיכה בנסיעה. שיר לא נסעה לעבודה. היא הגיעה לכתובת מגורים, שם המתין לה גבר בפתח בניין וכשראה אותה נכנס לרכבה.

השניים נראו מתנשקים והמשיכו בנסיעה לאחד המושבים באזור המרכז. היה ברור לנו לאן פניהם מועדות. שיר והגבר שאיתה נכנסו למתחם צימרים דיסקרטי שמוגף בצמחייה גבוהה ומוסתר מכל צדדיו. בשעה 8:45 הם נכנסו וכעבור שעתיים בדיוק, בשעה 10:45, הם יצאו. שיר הורידה את הגבר בדיוק במקום שבו אספה אותו והמשיכה ישר לעבודתה. היא הגיעה לעבודה בשעה 11:25.

אחד העוקבים ליווה את הגבר, שנכנס לרכב שחנה בקרבת מקום. למחרת הוא זוהה כמי שאכן מתגורר בבניין, בדיוק במקום שבו חנה רכבו. הוא גרוש ואב לשני ילדים.

שרון קיבל את המידע המלא וקשה לתאר את תחושותיו וכאבו. הוא ייחל וקיווה שלא נמצא דבר, אך זו האמת. שרון לא החליט כיצד לפעול ושוחח עם אחיו והחל לבדוק קודם כל את מצבו מבחינה משפטית.

לפני שנפרדנו, שרון פנה אליי ואמר לי שיש לו בקשה אישית. עוד לפני שהמשיך בדבריו, אמרתי לו: "שרון, אל תדאג, מעולם לא נפגשנו ולא דיברנו... דיסקרטיות מלאה". שרון חייך, אמר תודה והלך לדרכו.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות 

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מפגש בוקר לוהט בשעה לא צפויה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד