הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

כשבוגד נהפך לנבגד / מיומנו של חוקר פרטי

חקירה שהתנהלה לפני שנים ובמסגרת מעקב אחר אישה נשואה שבגדה בבעלה, חשפנו את המאהב שלה. המאהב הנשוי נהפך כיום ללקוח שחושד שאשתו בוגדת בו. אז איך קורה כשבוגד נהפך לנבגד

זוג, אהבה,

 

זו הייתה חקירה שגרתית ולא כל כך מיוחדת, לקוח פנה אליי לפני מספר שנים וביקש לבצע מעקב אחר אשתו. האיש היה משוכנע שאשתו בוגדת והיו לו סימנים מאד ברורים.

הלקוח העביר אליי מידע רב ומאד ממוקד ואכן לאחר מספר ימי מעקב סמוי, תפסנו את אשתו נפגשת עם המאהב שלה. ממצאי החקירה העלו, שגם המאהב היה גבר נשוי, אב לשני ילדים ואפילו התגורר באותה שכונת מגורים של הלקוח.

הצילומים של השניים היו איכותיים, טובים והכי מפלילים שניתן לתאר. מפגשיהם ברכב, בחורשה מבודדת לא היו יכולים להתפרש אחרת, הם צולמו במהלך מגע מיני לוהט ואפילו זכור לי כרועש. בסיום החקירה, הלקוח קיבל דו״ח חקירה מפורט ואת סרט הוידיאו הלוהט והמפליל.

מספר שבועות לאחר מכן, פגשתי את הלקוח להסדיר את יתרת התשלום ולהפתעתי הוא סיפר לי, שהוא ואשתו החלו בטיפול זוגי והם החליטו להילחם על המשפחה. "מהמאהב שלה אני לא דואג, הוא יתרחק ממנה כמו מאש", אמר לי הלקוח עם חיוך ניצחון. מה זאת אומרת שאלתי אותו, פגשתי את המאהב של אשתי הוא השיב לי במפתיע, הראיתי לו את דו״ח החקירה וקטע קטן מסרט הוידיאו וביקשתי ממנו שיניח לנו לשקם את הזוגיות שלנו.

הלקוח המשיך לספר לי בביטחון, אמרתי לו שייתן לי רק סיבה אחת ואני מעביר את החומר הזה ישר לאשתו. זה הספיק, הוא אמר לי בסיפוק, הרגשתי שהוא הבין וזה הדבר האחרון שהוא רוצה.

לאחרונה, כמה שנים לאחר החקירה ההיא התקשר אליי גבר וביקש לתאם פגישה משום שהוא חושד באשתו. שאלתי אותו בטלפון כמה שאלות כלליות, קיבלתי קצת רקע לחשדות שלו ותאמנו להיפגש כמה ימים לאחר מכן. כאשר הגעתי לפגישה, להפתעתי המתין לי המאהב מאותה החקירה לפני מספר שנים. זיהיתי אותו מיד. הוא חייך ואמר לי, הכל בסדר. זה אני. אני מתרשם שאתה זוכר אותי, אולי אפילו פחות לבוש, הוסיף בסרקסטיות... אני לא אם אתה יודע, הוא המשיך ואמר לי, אבל הלקוח שלך פגש אותי והראה לי את הסרטים שצילמתם אותנו... הייתי אז בשוק ובהלם וראיתי אז את העבודה הטובה שעשיתם.

הצרה שלי היא שעכשיו אני זקוק לשרות כזה. אני חושד שאישתי בוגדת בי, היא עושה לי טריקים שאני עשיתי לה במשך שנים... עכשיו זה כנראה הולך לגירושים.

אני לא רוצה מלחמות, אני רוצה פרידה מכובדת אבל אני חייב להתכונן למצב שהיא תעשה לי את המוות... אחרי שראיתי את היכולות שלהם, עכשיו אני רוצה אותך בצד שלי.

סיטואציה כזו עוד לא קרתה לי. לאחר מבוכה קצרה, הנחנו את החקירה מהעבר מאחור והמשכנו בפגישה.

 

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי, הוא בעל המשרד "ים חקירות".

יש לך שאלה לגולן החוקר? כנסו!...

גולן פנחס  |  ים חקירות ומידע מייל: Golan@yam-info.co.il פלאפון 050-8836911  

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "כשבוגד נהפך לנבגד / מיומנו של חוקר פרטי"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד