הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

היזמים הצעירים מאמי”ת בנים נפגשו עם ראש העיר

ביום ראשון האחרון, יום לפני שטסו לבירת בלגיה, בריסל, להשתתף בתחרות יזמות בינלאומית, הספיקו היזמים הצעירים מאמי”ת בנים להיפגש עם ראש העיר, חיים ביבס.

 | 09/07/2017
facebook share
Twitter
היזמים הצעירים מאמית בנים נפגשו עם ראש עיר (צילום: עיריית מודיעין)
דוס צמרת

 

ביום ראשון האחרון, יום לפני שטסו לבירת בלגיה, בריסל, להשתתף בתחרות יזמות בינלאומית, הספיקו היזמים הצעירים מאמי"ת בנים להיפגש עם ראש העיר, חיים ביבס.

 בפגישה הציגו התלמידים את היוזמה שהביאה אותם לזכות במקום הראשון בתחרות הארצית של "יזמים צעירים" מיסודה של "לאומי" – "pick-nic", מפה חווייתית לשולחן הפיקניק, שמשעשעת את הסועדים והופכת לשקית זבל. המפה מתהדקת סביב השולחן כדי שלא תעוף, ויש עליה מספר משחקים בהם ניתן לשחק לפני או תוך כדי האוכל. בסיום הפיקניק ניתן להפוך את המפה לשקית, על ידי משיכת שרוכים ייעודים, דבר המקל על המבלים לפנות את כל הפסולת לפח האשפה ולשמור על הסביבה.

 בפגישה נכחו גם סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מויש לוי, והמנחים העסקיים של הנבחרת, שהם גם תושבי העיר: אבינעם בלומנקרנץ ואיציק מלכא, מהמרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה. ביבס העניק לכל חברי הקבוצה תעודות הוקרה ואמר להם כי "אתם לא מייצגים בתחרות הזאת רק את בית הספר אלא את העיר כולה, וזהו כבוד גדול. הרעיון שלכם מצוין וחשוב מאוד, ואני מאחל לכם הצלחה רבה. אני שמח בכל פעם שצעירים בעיר חושבים מחוץ למסגרת ומצליחים להביא רעיונות מעולים. תייצגו אותנו בגאווה."

לבסוף, העניק לביבס נציג הקבוצה, מתן אלפר, ששימש כמנכ"ל בחברת "פרומוטר" שהקימה הנבחרת, את אחת המפות שיצרו, בכדי שיוכל להתנסות בה גם הוא באופן אישי. עד כה מכרו התלמידים יותר מ-2000 מפות במחיר של 15 שקלים כל אחת.

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "היזמים הצעירים מאמי”ת בנים נפגשו עם ראש העיר"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד