הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
 • M-עבור לתוכן העמוד
 • H-עמוד הבית
 • F-פורום
 • B-אודות
 • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
היכל התרבות
הצעה שאי אפשר לסרב 2
 
 

אלבז לראש העיר: רוצה מידע על שביל האופניים בדרך פרג

לפני כ- 3 שבועות פניתי אל יורם כרמון וביקשתי את תכניותשרטוט תוואי שביל האופניים שיוקם בדרך יאיר פרג ובשדרת המכבים מדרך יאיר פרג עד הכניסה למכבים. מכתבים למערכת

יאיר פרג שביל אופניים (צילום: אבי אלבז)

לכבוד מר חיים ביבס, ראש העיר  מודיעין-מכבים-רעות

מר ביבס שלום,

הנדון: הקמת שביל אופניים ונטיעת עצים לאורך השדרה מהכיכר בדרך יאיר פרג למכבים

 1. לפני כ- 3.5 שנים הבטחת לתושבי מכבים שהעירייה תקים שביל אופניים בצד הצפוני לאורך השדרה מהכיכר בדרך יאיר פרג למכבים (בין הנתיב היוצא ממכבים אל דרך יאיר פרג לבין השדה) ותבצע נטיעות עצים לצד שביל האופניים.
 2. בימים אלו מתבצעות עבודות להקמת שביל אופניים בצד המערבי (לאורך המדרכות) בדרך יאיר פרג, מכיכר השוטר ועד לכביש 443.
 3. לפני כ- 3 שבועות פניתי אל יורם כרמון וביקשתי את תכניות/שרטוט תוואי שביל האופניים שיוקם בדרך יאיר פרג ובשדרת המכבים מדרך יאיר פרג עד הכניסה למכבים.
 4. לפני כשבוע קיבלתי מאהובה האוזר את תכניות הקמת שביל האופניים בדרך יאיר פרג, מכיכר השוטר ועד לכביש 443, אך לא קיבלתי תכנית להקמת שביל אופניים בצד הצפוני לאורך השדרה מהכיכר בדרך יאיר פרג למכבים.
 5. פניתי שוב אל אהובה וביקשתי את התכנית החסרה, אך במקום לקבל מענה ראוי מאהובה, קיבלתי אתמול מיורם כרמון מייל קצר, שהיה מיועד כנראה לאהובה, ונשלח אליי כנראה בטעות: לא לענות ולא להתייחס.
 6. פניתי במייל נוסף שבו כתבתי אל יורם: אני מניח שהמייל מיועד לאהובה.

מדוע "לא לענות ולא להתייחס" ? לא קיבלתי שרטוט של שביל האופניים המתוכנן בשדרת המכבים, מהכיכר בדרך יאיר פרג אל כיכר הכניסה למכבים.

אם לא קיים תכנון כזה, אני מבקש לדעת שאין תכנון כזה. אם כן קיים תכנון כזה, אבקש להעביר אליי מיידית כמו שהעברתם אליי את התכנון להקמת שביל אופניים לאורך דרך יאיר פרג.

 1. מיותר לציין שעד עתה לא קיבלתי מענה מיורם כרמון וגם לא תכנית של שביל האופניים המתוכנן (?) בשדרת המכבים, מהכיכר בדרך יאיר פרג אל הכניסה למכבים.
 1. לאור האמור לעיל, אם כן קיימת תכנית להקמת שביל אופניים בשדרת המכבים, מהכיכר בדרך יאיר פרג אל הכניסה למכבים, אבקש להעביר אליי מיידית. אם לא קיימת תכנית כזו, אני מבקש לומר במפורש שאין תכנית כזו, ומדוע אין תכנית כזו ?

   בברכה,

  אבי אלבז      חבר מועצת העיר    מודיעין-מכבים-רעות   יו"ר מודיעין חופשית

 

העתק:

מר שלמה פסי, ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק רובע מכבים-רעות.

מר כפיר כהן, יו"ר מועצת הרובע מכבים-רעות.

מר יורם כרמון, מנכ"ל העירייה