הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

שתיתם, סרבתם להיבדק, תשכחו מהאוטו. ו-’נהג חדש ’- לקפל!

אז מה היה לנו השבוע? מובן שהידיעה על מעצרו של המחבל המתאבד עם חגורת הנפץ ליד שעלבים האפילה על כל הפעילות המשטרתית של השבוע. אבל אילו היה נעצר 5 ק"מ מערבה, הוא היה מענין פה,כמו את עפולה. אבל, יערות בן שמן ממשיכים לספק אקשן משטרתי, בין אם נהגים שיכורים ובין אם מתמסטלים מקומיים ואורחים מחוץ. והידיעה החמה של השבוע היא כמובן יישומו הראשון של החוק שמאפשר למשטרה לקחת לכם את הרכב ל- 30 יום רק כי לא הסכמתם להיבדק. אז... זהירות בבילויי השבת הקרובה!!

כוננות מטען שעלבים (צילום: מנחם בנטוב)
גילה עיני

 

אופססס הרשיון נגמר
צוות לוחמה בפשיעה ממשטרת מודיעין עצר ביום שני שעבר מספר פועלים, שוהים בלתי חוקיים, שנמצאו עובדים באחד העסקים באיזור. בעל העסק נעצר לחקירה וטענתו היתה כי לא שם לב שהרשיונות של פועליו כבר אינם בתוקף. הוא נשלח למעצר בית. הוגש כתב אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים.

לראשונה במודיעין מיושם חוק הנהגים השיכורים
מחסום שהונח על ידי צוות סיור ביום שישי, ביציאה מיער גימזו, עצר לבדיקה שתי מכוניות שעשו דרכן אל הכביש הראשי. בבדיקה הראשונית של נוסעי הרכב עלה חשד (וגם ריח) שהנוסעים נמצאים בגילופין. הנוסעים התבקשו על ידי השוטרים לבצע בדיקת שכרות, וסרבו. לאור החוק החדש שהתקבל לפני כחדשיים, בו המסרב להיבדק כמוהו כשיכור, נלקחו החשודים אל מפקח יוחאי נהרי במשרד התנועה שבתחנה. שם נפסלו רשיונותיהם והמכוניות הושבתו מינהלית למשך 30 יום. יצויין כי הודעה זו בעניין יישום חוק הנהגים השיכורים, הינה הראשונה במודיעין מאז חוקק החוק. לכל הבליינים!!! זהירות!

מה זה בקבוק עם הבליטה בצד?
ביום חמישי עוכבו שני אנשים (40) לחקירה על ידי סיירי משטרת מודיעין. השניים נראו מסתתרים באחת מחורשות יער בן שמן, כאשר הניידת המשטרתית התקרבה אליהם. בבדיקה במקום נמצא ברשותם באנג, (כלי לעישון חשיש) ומעט חומר החשוד כסם. בחקירתם הודו במיוחס להם (כוונה לעישון סם) ואחר כך שוחררו בערבות.

גם נסיעה עם שלט "נהג חדש", כשהנהג ותיק, זו עבירה! עובדה
במבצע תנועה "הולכים בבטחה" שנערך ביום רביעי שעבר, שילבו שוטרי מודיעין יד עם משרד התחבורה ויצאו לפעילות ברחבי עיר העתיד. השלל היומי כלל: 7 כלי רכב שהורדו מהכביש. נהג אחד פסול רשיון כי לא נתן זכות קדימה בתמרור המורה זאת. ועוד עבירות תנועה שונות שהסתיימו "רק" בדוחו"ת. על אחד מהם דווח ל- MCITY בלעדית: נהג נקנס בשל שלט "נהג חדש" שהיה במצב פתוח, שעה שבמכונית הנהג היה ותיק. נו באמת...