הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

כלבים בשירות הפשע

תושב חשמונאים שבביתו התגלו רכוש גנוב וסמים, ניסה למנוע את החיפוש המשטרתי עם כלבי אמסטף וזאב חושפי שיניים

כלב חושף שיניים
גילה עיני

 

צו שופט הביא ביום ראשון השבוע, את שוטרי תחנת בנימין לפתח חצרו של ע.מ., תושב חשמונאים שנחשד בהחזקת סמים בביתו. אלא שמיד בכניסה לחצר, פגשו שוטרי צוות הסיור צמד כלבים מאיימים. האחד אמסטף והשני זאב.

בעורפם של הכלבים חושפי השיניים עמד לא אחר, אלא ע.ר. כשהוא מאיים על השוטרים כי אם יעזו להכנס אליו, ישחרר את הכלבים. למרות אי הנעימות נכנסו השוטרים לביתו, בעוד בעל הבית מפריע להם בביצוע החיפושים. רק שימוש בכח ואזיקים איפשר להם להמשיך ולבצע את משימתם.

במהלך החיפוש איתרו השוטרים רכוש החשוד כגנוב וכלי עישון סמים. הוא הובא לתחנת שער בנימין, שם נכלא והובא בפני שופט. לדברי מפקד תחנת בנימין סנ"צ בני הרנס, מפגש פרובוקטיבי כזה עם ע.מ. התרחש כבר בעבר ובכוונת המשטרה יחד עם הרשויות לטפל בו כראוי.

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "כלבים בשירות הפשע"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. הכלבים
    | 17/04/2008
    לדעתי הכלבים לא מאושרים על פי החוק להיחזיק אותם בדיוק כמו הסיבה הזאת בגלל שכלב אשר אסור להחזיקו יכול לעשות נזק חמור ביותר וכמו שמסופר בכתבה שהכלבים כמעט שוחררו על ידי הבעלים שלהם אז זה יכול היה להביא את השוטרים לבית חולים ולכן אני חושב שכלבים כאלה לא צריך להחזיק ואם יש לכם אז בעיקר לא לשחרר בגלל שהם יכולים להזיק לסביבה ולאנשים שבסביבה ואני אומר את זה מתוך ניסיון כי נתקלתי כבר בטלוויזיה עם מקרה כזה יום נעים ותודה על שיתוף הפעולה איל יעבץ!!!!!!!
הנתיב המהיר עמוד