הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

אנס את אחיותיו וההורים שתקו

נער בן 15 וחצי חשוד בביצוע מעשים מגונים ואונס במהלך למעלה משנה בשתי אחיותיו, תאומות בנות 14. מהחקירה עולה כי ההורים ידעו העדיפו לשתוק

תחנת משטרת מודיעין (צילום: מנחם בנטוב)
גילה עיני

 

נער בן 15 וחצי ממודיעין נעצר על ידי משטרת מודיעין בחשד שביצע מעשים מגונים ואנס את שתי אחיותיו התאומות בנות ה-14. הנער נעצר ביום שני השבוע בשעות הצהרים ובחקירתו במשטרה גולל בפני חוקרי הילדים את מעשיו.

משטרת מודיעין פתחה בחקירה בעקבות דיווח של רשויות הרווחה בעיר. שתי האחיות תושאלו במשטרה על ידי חוקרי הילדים ומסרו עדות.

לדברי רפ"ק דוד גרונין, מחקירת הורי הילדים, עולה חשד מבוסס כי הם ידעו היטב על המעשים שהתבצעו בבית, אולם העדיפו לשתוק, לא לדווח "ולשמור את הדברים בתוך המשפחה".

מפרטי החקירה עד כה עולה כי במהלך תקופה של למעלה משנה, נהג הנער לנצל העדרויות של הוריו מהבית כדי לבצע את המעשים באחיותיו. בתחילה נהג לבצע מעשים מגונים, ובהמשך הגיע לידי אונס של ממש.

שתי האחיות שתקו. סודן נחשף על ידי רשויות הרווחה שמיהרו לערב את המשטרה בחשדות וזאת, כאמור, פתחה בחקירה שאימתה את החשדות הללו. בשלב זה נשלח הנער למעצר בית בתנאי הרחקה, בבית קרובי משפחה מחוץ למודיעין וההורים שוחררו לביתם.

לדברי רפ"ק גרונין, החקירה עדיין לא הסתיימה והתיק עוד לא גובש סופית. עם זאת, לדבריו: "אני אעשה הכל כדי להביא את התיק הזה לסיום עד סוף השבוע הזה ולהגיש כתבי אישום".

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "אנס את אחיותיו וההורים שתקו"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

  1. אנס
    | 13/07/2007
    לחקור ילדים שלא יודעים מה זה אונס או כל דבר אחר בלי ידיעת ההורים גם זה דבר לא מקובל אני חושבת שהיו צריכים לידע את ההורים כשהתאומות התלוננו ולא לחכות ופתאם לזרוק פצצה ולהרוס משפחה וגם את הילדים המעורבים שלא היו מודעים למעשה שהם עושים וברגע זה הם נמצאים במצב נפשי קשה כי פגעו במשפחה שלהם ולאיש המשטרה הייתי מציעה קודם לחקור את אנשי המשטרה ואנשי הממשלה שלנו ולהגיש נגדם כתב אישום מידי ולא נגד נער צעיר
הנתיב המהיר עמוד