הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

מי אמר שאין פה עבודה?

אל תניחו לפקקים ב-443 כל בוקר וערב להטעות אתכם. במודיעין יש עבודה. עובדה!

שומרים שבחים (צילום: מנחם בנטוב)

 

מי אמר שבמודיעין אין עבודה? הצחקתם! מודיעין ידועה ומוכרת כספקית הפרנסה העיקרית לעשרות פלסטינאים שפוקדים אותה מדי יום ביומו: בפשיטה שנערכה ביום חמישי שעבר על בית בכפר נעלין, נמצאו מערכות שמע רבות. החשוד (19) טען כמובן להגנתו שהציוד נרכש ממכרים בכפר. כאן המקום להזכיר ששבוע קודם חזר קצין המודיעין של התחנה עם ידיים עמוסות מבית ליקיא הסמוכה, ובידיו עשרות מכשירי חשמל שנגנבו ממכוניות ובתים במודיעין.

אבל עבודה זו עבודה! יום אחרי הפשיטה בנעלין, תפסו סיירי משטרת מודיעין פורץ (32) אחרי שכבר הספיק לנקות 6 מכוניות ממערכות השמע שבהן.

ולסיום, במודיעין אין אפליית זרים. עובדה, גם הפועלים הסינים הם יעד מועדף לשוד וביזה. ביום שני בלילה בוצע נסיון לשדוד פועל סיני ששהה באתר הקראוונים בו הוא מתגורר. השודד ניסה לקחת את הטלפון הסלולרי וכסף שהיה ברשות הפועל, אולם נתקל בהתנגדות. בתום מאבק קצר, ולאחר שהשודד עשה שימוש בכלי חד ופגע באורח קל בפועל הנשדד, הוא ברח. בסריקות שביצעו השוטרים במקום נמצאו חפצי הנשדד מושלכים.

ועל שבחי"ם, כבר מזמן לא דיווחנו. לא כי אין. אלא כי זה כבר סיפור שהפך לשיגרה ואם המספרים לא משקרים, הרי שיש פה בעיר העתיד מאות מקומות עבודה. רק שבשכר כזה, עדיף לעמוד בפקקים. 

 
 
פורום1זול