הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

לא מוכן עדיין לפרק ב`

איילת התגרשה לפני מספר שנים, לאחר מכן היא ”חגגה” בשוק הגרושים והגרושות וכעת היא מוכנה לפרק ב בחייה. היא הכירה את עידן, גרוש טרי, שעדיין לא בשל לפרק ב. איילת מאד רצתה לדעת מדוע עידן נעלם לה.. 

זוג, אהבה,
עיריית מודיעין יוני 18

 

הגעתי לפגישה בביתה של מירי, שם פגשתי אותה ואת חברתה איילת. הן חברות טובות כבר שנים, שתיהן גרושות ובלי ילדים. אנחנו כאן בגללי, פתחה איילת בחיוך את השיחה והחלה לספר לי קצת על חייה. היא התגרשה לפני 3 שנים, ובמשך השנתיים שאחרי הגירושים היא נמנעה מכל זוגיות. "האמת שחגגתי", אמרה וצחקה. איילת המשיכה וסיפרה לי, שלפני שנה היא הכירה את עידן, הוא היה גרוש טרי והקשר הלך והתחזק בלי תכנון וכוונה. הקשר התפתח וזרם, היה כיף והכימיה בנינו הייתה מושלמת.

לדברי איילת, אחרי חצי שנה, הקשר המתפתח החל להלחיץ את עידן, ולדעתה הוא הרגיש לא מוכן לפרק ב’ זמן קצר מאד אחרי שהתגרש. מירי חברתה התערבה וטענה שעידן קצת נלחץ, הוא היה צריך יותר זמן לפני שנכנס למערכת יחסים חדשה, הוא לא התכוון שכך תתפתח מערכת היחסים שלו עם איילת. איילת סיפרה שבשבועות האחרונים עידן החל להיעלם לאיילת, כאילו לקח כמה צעדים לאחור והזוגיות שלהם כבר לא בראש סדר העדיפויות שלו. מירי המשיכה ואמרה, איילת חושדת שעידן הכיר מישהי אחרת - אני חושבת שלא, אני בטוחה שעוד כמה חודשים הוא יירגע קצת, יבין שהתמזל מזלו להכיר את איילת ואז הוא יגיע חזרה, מוכן ובשל לפרק ב׳". אז מה הבעיה? שאלתי. "אני הבעיה", אמרה איילת, "אני בטוחה שיש לו מישהי, ואני די מציקה לו לאחרונה, כי אני לא ישנה, לא מתפקדת בעבודה, אני מרגישה שאנחנו בני זוג אידיאליים ומושלמים, ואני חושבת שרק בחורה אחרת יכולה לגרום לו לקחת את הסיכון לוותר על הקשר שלנו.

איילת זקוקה להוכחה שאין לו אף אחת אחרת, אמרה מירי ואז היא תירגע. חייכתי ואמרתי שבד״כ אני נדרש להוכיח שלנבדקים שלי יש בני זוג נוספים והפעם  אני נדרש להוכיח שמישהו בסדר. "בדיוק", אמרה איילה וצחקה. סוכם שנעקוב אחרי עידן במשך שבוע, מרגע צאתו מהבנק שבו הוא עובד ועד שהוא הולך לישון. ובמידה ולא נמצא מפגש אישי שמעיד שיש לו בת זוג, אז איילת תסתפק בזה ותהיה רגועה. אין לי ספק אמרה מירי, שלא תמצאו כלום, הוא פשוט לא מוכן לזוגיות רצינית עכשיו. צוות מעקב החל את הפעילות מספר ימים לאחר הפגישה, והממצאים היו מפתיעים.

במשך ימי המעקב, שהחלו ביום שלישי עד יום שלישי שבוע לאחר מכן, כולל מעקב ביום שישי בבוקר, עידן ניפגש עם שלוש נשים שונות. עם שתיים מהן, הוא אפילו בילה לילה שלם. לממצאים כאלה, איילת לא ציפתה. מירי המשיכה בעמדתה: מה את רוצה, היא אמרה לאיילת "הוא חוגג עכשיו..". בדיוק כמוך, הוא גרוש טרי ולא מתאים לו קשר רציני. אל תדאגי, כשימאס לו והוא ירצה מישהי רצינית, הוא יחזור אלייך על ארבע. ומתי זה יקרה, עד מתי איילת תמתין לו ? שתיהן שתקו, איילת אמרה - גג חצי שנה. השארתי את עניין חיזוי העתיד ביניהן והמשכתי לדרכי.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "לא מוכן עדיין לפרק ב`"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד