הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

מדוע הבעל עזב לפתע את הבית / חוקר פרטי

משה קם ועזב את הבית, בלי הכנה מוקדמת. סופי שהופתעה מהמהלך, שמעה לעו”ד שלה וחקירה חשפה את האמת... מה גרם למשה לעזוב את הבית. 

אהבה במעלית
גילה עיני

 

גלי מזכירתו של גלעד, עו״ד לדיני משפחה, יצרה איתי קשר וביקשה לתאם פגישה עם לקוחה חדשה של משרדם. כעבור מספר ימים, בשעת ערב מוקדמת, הגעתי למשרדו של מוקדמת ופגשתי לראשונה את סופי.

גלעד סיפר לי שסופי החלה בתהליך גירושין. משה, בעלה, החליט לפני שלושה חודשים שהוא עוזב את הבית. באופן מפתיע ובלי שום הכנה מוקדמת. סופי סיפרה  שהיא ומשה נשואים כמעט חמש שנים, אין להם ילדים ושמשה הוא אהבת חייה ואין לה מושג מה עובר עליו.

למשה יש חנות מתנות ומזכרות מוכרת ומצליחה והוא עומד לפתוח חנות שנייה בקניון נוסף בעיר סמוכה. "מבחינה כלכלית, הוא מסודר" מספרת סופי.

מאז החתונה, אני לא עובדת, התחלתי ללמוד, ועכשיו הכל מתפרק לי, סופי מיררה בבכי.

גלעד התערב ואמר שלדעתו יש מישהי אחרת בתמונה. "שיהיה לו לבריאות", המשיך גלעד בציניות האופיינית לעורכי דין, "אבל שישלם כל מה שצריך, כולל מחיר הכתובה הגבוה". הוא פנה אליי ואמר: "סופי רוצה תשובות. היא צריכה לדעת למה הוא קם ועזב, לפחות שתדע את האמת".

לקחתי מסופי פרטים בסיסיים על סדר יומו של משה וסוכם שבשבוע שלאחר מכן  צוות בלשים יחל לעקוב אחריו. במהלך מעקב צמוד של כשבוע וחצי, נפתרה התעלומה של סופי, למשה יש בת זוג חדשה.

משה ניפגש עם בת זוגו מספר פעמים. הוא הגיע לביקורים בביתה, לעיתים עם מצרכים שקנה בדרך. עושה רושם שמדובר בקשר חזק, שמתקיים כבר זמן לא מועט. חקירה קצרה העלתה שהבחורה גרושה טרייה, גם היא בלי ילדים, ושהיא מתגוררת לבדה בעיר צפונית שבה משה גדל.

עוד לפני שסיכמנו את דו״ח החקירה, בשיחה עם סופי, מסרתי לה את שמה וזהותה של האישה. סופי היתה בהלם. לזה היא לא ציפתה... "אני מכירה אותה!", סופי צעקה, "היא בת כיתתו של משה! הם גדלו יחד!"

סופי המשיכה וסיפרה לי שלפני שנה בערך משה סיפר לה שאותה בחורה נכנסה אליו לחנות. משה סיפר לסופי שהוא והחברה מהעבר צחקו, העלו זיכרונות, החליפו טלפונים ואפילו יזמו מפגש מחזור של בני כיתתם, "אני לא מאמינה לאן זה הגיע... שם הכל התחיל!"

 היה קשה לעצור את סופי. היא לא הפסיקה להעלות סיטואציות מהעבר ולמלמל שעכשיו הכל מתחבר לה. "אני חייבת לספר לגלעד", היא אמרה במהירות וסיימה את השיחה. היה ברור שמועקה גדולה השתחררה מעל לבה. סופי נחפשה לאמת, וגלעד החל מיד בכתיבת תביעת הגירושין.

 הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מדוע הבעל עזב לפתע את הבית / חוקר פרטי"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד