הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

האם אתה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים כולנו תוהים איך נוכל להגיע לעוד ועוד לקוחות. איך נוכל לגרום לאנשים לדעת שאנחנו קיימים ואיך נוביל את המצב לכך שבסופו של דבר נרוויח יותר כסף? 

כרטיס ביקור (צילום: אופיר)
עיריית מודיעין יוני 18

 

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים כולנו תוהים איך נוכל להגיע לעוד ועוד לקוחות. איך נוכל לגרום לאנשים לדעת שאנחנו קיימים ואיך נוביל את המצב לכך שבסופו של דבר נרוויח יותר כסף? לא ק לענות על השאלות האלה ובדרך כלל אין תשובה אחת נכונה אך מה שבטוח זה ששיווק זה חלק מהעניין. לכן כרטיסי ביקור דיגיטליים זה משהו שצריך לעניין גם אותך, כי למה שתוותרו על האפשרות להגיע לעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים? כרטיס ביקור מציע לא מעט יתרונות וזה לא במקרה שכל האנשים שאתה מכיר כבר יצרו כרטיסים כאלה.

כרטיס ביקור ויתרונותיו הרבים

כאשר מדברים על כרטיסים של ביקור דיגיטליים מדברים למעשה על כרטיסים עם יתרונות רבים כמו:

  • האפשרות לעצב את הכרטיס בצורה אישית ובהתאם לצרכים של העסק שלך.
  • האפשרות לשתף את הכרטיס ברשתות החברתיות השונות
  • היכולת לחבר בין הכרטיס ובין חיוג מהיר ואפליקציות שונות
  • העובדה שכרטיס הביקור זמין 24/7

בנוסף לכל אלה, אתה יכול להיות בטוח שהיום הלקוחות שלך מצפים שיהיה לך כרטיס ביקור דיגיטלי, אז למה שתוותר על כזה דבר? כדי להיראות כמה שיותר מודרני וכדי להגיע לכמה שיותר מקומות ולקוחות צריך להתאמץ ולהשקיע ולכן שווה לחשוב עוד היום על שילוב של כרטיס כזה כחלק מהעסק שלך.

איך נכון יהיה לעצב את הכרטיס?

כמו הרבה דברים אחרים שקשורים לעסק שלך, גם הנושא של כרטיסי הביקור הוא לא נושא פשוט וצריך לתת את הדעת, לפני הכול, על העיצוב. האם מדובר על כרטיס ביקור שמעוצב בצורה מושלמת? האם יש משהו מיוחד בעיצוב של הכרטיס? האם תרצה לשלב בו גם את הלוגו ועוד פרטים על העסק שלך? השמיים הם הגבול מבחינת העיצוב של כרטיסים כאלה בימינו ולכן יש חשיבות אדירה לנושא הזה. הלקוחות שאליהם אתה שולח את הכרטיס כבר ראו הרבה מאוד כרטיסים אחרים בעבר. לכן, אם אתה רוצה לבלוט ולהשאיר חותם אצל הלקוחות שלך, כדאי יהיה לבדוק שאתה בוחר את הכרטיס המושלם עם העיצוב הנכון.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "האם אתה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד