הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
דוס צמרת
 
 

תלמידות העיר בגלגליות זכו במקום הראשון

ענף ההחלקה האומנותית על גלגיליות מקביל להחלקה על הקרח. המחליקים מבצעים אלמנטים טכניים בדרגות קושי שונות - קפיצות עם סיבובים באויר, סיבובים על הרצפה על רגל אחד ועוד רבים אחרים.

 | 28/08/2017
facebook share
Twitter
תלמידות העיר בגלגליות זכו במקום הראשון (צילום: עיריית מודיעין)
דוס צמרת

 

ענף ההחלקה האומנותית על גלגיליות מקביל להחלקה על הקרח. המחליקים מבצעים אלמנטים טכניים בדרגות קושי שונות - קפיצות עם סיבובים באויר, סיבובים על הרצפה על רגל אחד ועוד רבים אחרים. בנוסף לטכניקה המחליקים נשפטים גם על ראווה בזמן הריקוד. הריקוד באליפות נמשך כשלוש דקות וכל מחליקה מתאמנת שנה שלמה לקראת הריקוד הזה.
שיר בנאי תושבת העיר זכתה השנה במקום ראשון 4 פעמים - באליפות החורף שהתקיימה בחודש דצמבר בחולון, באליפות של משחקי איגוד איילת (איגוד ענפי הספורט הלא אולימפיים) בחודש מרץ באילת, באליפות גבעת שמואל הפתוחה בחודש מאי ובאליפות ישראל בהחלקה על גלגיליות דרג ב שהתקיימה בחודש יוני בחולון. באותה אליפות מועדון מודיעין קיבל לא פחות משש מדליות שונות.
כדי להגיע להשגים הללו, שיר מתאמנת 7 שנים בענף הגלגיליות - 4 אימוני החלקה בשבוע + אימוני כושר ומחול. מועדון הגלגיליות בניהולה של חלי בן שושן פועל במודיעין מזה 11 שנים. יש בו מחליקים ומחליקות בכל הרמות וגם הלהקה הייצוגית של המועדון היא בין הלהקות המובילות באליפות ישראל ללהקות. השנה בפעם ראשונה 4 מחליקות ממודיעין - נועה קווה, גאיה גדג’, גל עמרני וגפן וידר השתתפו באליפות אירופה.
 
 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "תלמידות העיר בגלגליות זכו במקום הראשון"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

לשכת המסחר מודיעין