הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

נפרדים מהקיץ

 ביום שישי הקרוב תיפתח שנת הלימודים והשגרה תחזור למקומותינו, כאשר סוף השבוע האחרון הוקדש למסיבות הפרידה של תושבי העיר מהקיץ.

רוקוויל בפארק ענבה (צילום: חורחה נובומינסקי)
גילה עיני

 

 ביום שישי הקרוב תיפתח שנת הלימודים והשגרה תחזור למקומותינו, כאשר סוף השבוע האחרון הוקדש למסיבות הפרידה של תושבי העיר מהקיץ. ביום חמישי נהנו אלפי תושבים ממופע של עילי בוטנר וילדי החוץ, שבמשך שעה וחצי הרקידו את הקהל עם להיטים כמו "רץ אליך", "מכתב לאחי" ועוד. רגע השיא של המופע היה כאשר בוטנר העלה על הבמה כעשרה בנות נוער מהעיר ואת הסולנית, נירי בועזסון, לשיר איתו את השיר "שווים" עם ליווי של שפת הסימנים.  

 במוצאי שבת, נחתמה עונת מופעי הקיץ של פארק ענבה, שהחלה עם המופעים בתשלום של שלמה ארצי ועומר אדם ומשה פרץ והסתיימה במופע מחווה של להקת "רוקוויל" ללהקת "קולדפליי". כאשר גם במופע האחרון יותר מ-5,000 צופים מילאו את הפארק ומאות מהם מילאו את רחבת הריקודים לצלילי השירים.

ראש העיר חיים ביבס: "סיימנו השבוע קיץ עם יותר מ-40 מופעים ואירועים לתושבי העיר והקהל הצביע ברגליים והגיע אליהם בהמוניו. אני רוצה להודות לכל העוסקים במלאכה, לאגף תרבות ואירועים, עובדי אגף שפ"ע, תשתיות וביטחון שדאגו לכך שלתושבים היה קיץ חם ומהנה.

 אלון שמידט, מנהל אגף תרבות: "בחודשי יולי אוגוסט כבכול שנה נחשפו תושבי העיר למגןון רחב של אירועים מוצלחים בהם כל אחד מצא את הטעם ודבר שקרוב לליבו שמחנו לשמח כל אחד ואחת ולכל גיל וכך נמשיך הלאה . כי יש תרבות במודיעין מכבים רעות."

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "נפרדים מהקיץ"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

היכל התרבות
הנתיב המהיר עמוד