הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
דוס צמרת
 
 

בשבוע הבא ייפתח הרישום למעון היום של סחלבים

בשבוע הבא ייפתח בכל רחבי הארץ ובכלל זה גם במודיעין מכבים רעות, הרישום למעונות היום לשנת תשע”ח. במרכז לגיל הרך בעמותת סחלבים נערכים לרישום למעון ה”אודם” ומזמינים השבוע את תושבי העיר להגיע ולהתרשם מהמעון, מהצוות ומהעשייה החינוכית.

 | 28/03/2017
facebook share
Twitter
בשבוע הבא ייפתח הרישום למעון היום של סחלבים (צילום: עיריית מודיעין)
דוס צמרת

 

בשבוע הבא ייפתח בכל רחבי הארץ ובכלל זה גם במודיעין מכבים רעות, הרישום למעונות היום לשנת תשע"ח. במרכז לגיל הרך בעמותת סחלבים נערכים לרישום למעון ה"אודם" ומזמינים השבוע את תושבי העיר להגיע ולהתרשם מהמעון, מהצוות ומהעשייה החינוכית.

מעון האודם הפועל בעיר מזה עשר שנים, ממוקם בשכנות השבטים ומספק מסגרת חינוכית לתינוקות, פעוטות ובוגרים מגיל שלושה חודשים ועד לגיל 3 שנים. הוא כולל שלוש כיתות מרווחות המצוידות בריהוט חדיש ובמשחקים המאפשרים לשכלל מיומנויות בתחום המוטורי, הרגשי, החברתי והקוגניטיבי. המעון מוכר על ידי משרד העבודה ופועלות בו צוות מחנכות המלוות את הילדים בצעדיהם הראשונים ומעשירות אותם בתכנים המתאימים לשכבות הגיל השונות.

בעמותת סחלבים ציינו השבוע כי הרישום למעון האודם יתאפשר בין התאריכים 2.4.17 - 25.4.17 והוסיפו כי מידע על המעון ואופן הרישום אליו ניתן למצוא באתר העמותה.

מנהלת המרכז לגיל הרך בעמותת סחלבים, ענבל זרקון: "שנותיו הראשונות של הילד חשובות ומשמעותיות להתפתחותו. אנו מאמינים ביכולתו של הילד ללמוד ולשכלל את מיומנויותיו תוך כדי התנסות, שנובעת מעניין וסקרנות שהוא מגלה כלפי חפצים, התרחשויות והתנסויות. מאחורינו עשייה חינוכית רבת שנים, במהלכה גיבשנו צוות ראוי, ותיק ומיומן ואנו פועלים יחדיו על מנת לספק לילדיכם את הטוב ביותר תוך התאמה אישית לצרכיו."

 

 
 
פורום1זול
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "בשבוע הבא ייפתח הרישום למעון היום של סחלבים"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

לשכת המסחר מודיעין