הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
עיריית מודיעין רגיל
הצעה שאי אפשר לסרב 2
 
 

מטבח על בסיס יציב

המערכת הבסיסית של המטבח - האינסטלציה במטבח, המים והניקוז צריכים להיות מורכבים על ידי אינסטלטור למטבח. הוא זה שיוכל להניח את מערכת הצינורות בצורה שתגרום למטבח לתפקד כיאות עם לחץ מים מתאים, ולמנוע מריחות לא נעימים לצוף מהביוב.

מטבח על בסיס יציב (צילום: אהרון כהן)

ההחלטה על החלפת המטבח בבית מגיעה אחרי התלבטויות רבות, לרוב נשכרים שירותיה של מעצבת פנים טובה ומקצועית, היא זו שתדע להשקיע בתכנון החלל, הארונות, משטחי השיש, מיקום הכיריים, הגז והתנור, החשמל בקיצור – הכול, כל מה שעושה את המטבח להיות מטבח.

להביא בחשבון את כל הנתונים

רגע, עוד משהו חשוב אולי כמעט בלתי נראה אבל הוא זה שישפיע על איכות השימוש במטבח, הוא יכריע אם בכלל יהיה מטבח מתפקד שניתן ליהנות מהשימוש בו, מערכת האינסטלציה, מערכת האינסטלציה המחברת את המים שיגיעו למטבח. עם לחץ מתאים, והיא זו שמכווננת את הצנרת המובילה את מי הביוב היוצאים מהמטבח בתום השימוש, כשמערכת זו מותקנת כראוי השימוש במטבח הינו נוח וידידותי, התבשילים מריחים טוב, אין ריח של ביוב הצף מבורות הניקוז, הכלים נשטפים והכיורים מתרוקנים לגמרי, מכלים וממים.

לעשות את זה מקצועי

מערכת שאינה מותקנת בידיו של איש מקצוע - אינסטלטור למטבחים, זה יכול ליפול בדברים קטנים שהותקנו בידי חאפר מזדמן וכבר נסתמת הצנרת, המים לא יורדים בצורה חלקה בכיורים, הריחות הלא נעימים לא נעלמים יחד עם המים בכיור, מכלול דברים הנראים טבעיים הנמנעים רק בגלל הצנרת המקרטעת.

אם להשקיע אז לעשות את זה נכון  

החלטתם לעשות מטבח, אל תשימו את כספכם על קרן הצבי, תבררו היטב על אינסטלטור לענייני מטבחים כפריים שידע לעשות את זה טוב, לבדוק היטב מה נדרש ממנו ובהתאם לכך לבחור את החומרים, הצינורות, הסיפון ובורות הניקוד המותקנים בארון, הוא ידע להניח את זה בנטייה הנכונה על מנת לגרום לניקוז לפעול מהר, זה מעשה אומן, כלל לא פשוט כפי שזה נראה, וזה עשוי להיות מסובך מאוד כאשר זה לא עשוי כראוי.

לעשות את זה נכון  - זה לבחור בעל המקצוע

http://kitchenpt.com/kitchens-category/kitchen-design/

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "מטבח על בסיס יציב"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

b,h