היכל התרבות 17 שוליים
היכל התרבות 17 שוליים
יום רביעי, ד' תמוז, ה'תשע"ז - 28.6.2017
 
 
 
פורום עיתונט
 

היכן זמזמה דבורה השבוע

דבורה התארחה אצל גלעד בהרי בחדר הלידה, אצל ארנון רוזנבלום, הבעלים של קליניקת מָחְשָב וּמַחְשבה

 | 27/06/2016
בחדר הלידה (צילום: תמונה פרטית)
שאלה לש.י.ל

 

דבורה לא נחה השבוע לרגע, וזה רק קמצוץ ממה שהיא צפתה וצילמה במעופה והיא רוצה לספר לכם ש: 

גלעד ביהרי, פעיל חברתי בעיר ובמחנה הציוני בפרט, חגג לאחרונה שמחה כפולה: אשתו עפרה ילדה בשעה טובה ומוצלחת תינוקת בשם יעל במשקל 2.814 ק"ג, אחרי שתי בנות. כמה ימים לאחר מכן, חגג יום הולדת עם כל המשפחה ועם המתנה המרגשת שקיבל מאשתו עפרה, וגם קיבל איחולים רבים מחברי וחברות המחנה הציוני בעיר.  

 

 

 

                                                     

ורגע לפני שגם תלמידי בית הספר אמי"ת בנים יצאו לחופש הגדול, ארנון רוזנבלום, הבעלים של קליניקת מָחְשָב וּמַחְשָׁבָה לימד חלק מהתלמידים כיצד להגיע לריכוז פנימי: באמצעות ציור מנדלות. לאחר שעת לימוד חשיבה ומודעות עצמית, קיבלו  התלמידים שעת פרס של עבודת כפיים, שבסיומה הם לקחו את העבודה כדי לתלות על הקיר או להשתמש בה לצורכי הבית. בקרוב ייפתחו בקליניקת מָחְשָב וּמַחְשָׁבָה סדנאות קיץ להורים ולילדים. פרטים על כך בקרוב.


ארנון  בשיעור עם תלמידים בבית ספר אמי"ת . צילום פרטי

 

 

 ד"ר רחלי אברהם-איתן, המשוררת והסופרת ויו"ר בית הסופר מודיעין, הגיעה בשבוע שעבר לכיכר רבין, כדי לחתום על עותקים מספרה האחרון "בובת האשבול", ובאותה הזדמנות הצטלמה עם צביקה ניר – יו"ר אגודת הסופרים העבריים, ועם דובי קפלן מהוצאת הקיבוץ המאוחד בשבוע הספר בכיכר רבין. לפני כן היא השתתפה כשופטת בוועדה שבחרה את הזוכים בפרס קוגל לשנת 2016.

ד"ר רחלי אברהם-איתן עם צביקה ניר ודובי קפלן. צילום: פרטי

 
 
מנהל אתר ק
 
אינדקס חוצות לעסקים
חפש    פרסם