הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

הם מרביצים גם לשוטרים

שלושה ארועים שאין קשר כל שהוא ביניהם הסתיימו באלימות כלפי שוטרים על ידי הנחקרים. כל המאיימים והתוקפים הם צעירים בגילם ובהם גם קטין

גילה עיני

 

ביום רביעי שעבר עוכב בתחנת מודיעין נהג שנחשד כי נהג בשכרות. הנהג, צעיר בן 27, הובא לבירור בפני ראש משרד התנועה פקד אריק בר-כליפא. תוך כדי שיחה קם הצעיר מכסאו ופצח בסדרת איומים על קצין המשטרה. בשל כך נעצר בו במקום והובא למחרת בפני שופט.

בתחילת השבוע עצר רס"ר דודי טליאז רכב לבדיקה שגרתית. במהלך בדיקת הרשיונות הוברר כי הנהג מבוקש לחקירה בשל איומים. אולם הוא מתחמק מלהגיע לבירור המשטרתי מזה זמן. במקום להסדיר את ענייניו פצח הצעיר באיומים וקללות כלפי השוטרים שביקשו ממנו להתלוות עימם לתחנה. הוא נעצר והובא למחרת בפני שופט.

קטין שנעלם מבית הוריו לפני כשבוע, חזר לביתו ביום שישי האחרון. בין לבין, נפתחה חקירה בענין העלמו על ידי קצינת הנוער בתחנה, סביון זיסו. זאת לאחר שעפ"י דיווח הוריו, העלמותו היתה על רקע עימות עימם. ביום שישי, עם שובו הביתה, תקף הקטין את הוריו וגרם לנזקים לרכוש בבית. פקחני הנוער שהוזעקו למקום הותקפו אף הם על ידו במהלך נסיונותיהם להרגיע את הרוחות בבית. הפעם נלקח הקטין לתחנה, נעצר ונכלא. למחרת הובא בפני שופט.

 
 
עיריית מודיעין רגיל