הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

כל האפשרויות של הפעלות לימי הולדת

בגילאים הצעירים כל יום הולדת הוא אירוע מרגש מאוד, שמייצר ציפיות גבוהות. כדי שהציפיות יתמלאו והילדים ישמחו, חשוב לבחור נכון את ההפעלה, שהיא לב ליבה של כל מסיבת יום הולדת. המגוון הרחב של האפשרויות מעניק לנו מצד אחד חופש בחירה מלא, אבל מצד שני מחייב תשומת לב למספר פרמטרים כדי שהמסיבה תהיה מושלמת. 

הפעלות לימי הולדת (צילום: אופיר)

 

בגילאים הצעירים כל יום הולדת הוא אירוע מרגש מאוד, שמייצר ציפיות גבוהות. כדי שהציפיות יתמלאו והילדים ישמחו, חשוב לבחור נכון את ההפעלה, שהיא לב ליבה של כל מסיבת יום הולדת. המגוון הרחב של האפשרויות מעניק לנו מצד אחד חופש בחירה מלא, אבל מצד שני מחייב תשומת לב למספר פרמטרים כדי שהמסיבה תהיה מושלמת. בעיקר חשוב לוודא התאמה לגילאי החוגגים, לבחון את הניסיון של המפעיל/ה, אם יום ההולדת נערך בבית כדאי כמובן לבדוק שההפעלה יכולה להתבצע ללא בעיה בסלון ועוד המלצה כללית היא לקבל התחייבות כתובה לגבי מה כוללת ההפעלה.

סטנד אפ

ילדים אוהבים לצחוק, ובהתאם סטנד-אפיסט או סטנד-אפיסטית מוכשרים הם בסיס למסיבת יום הולדת מושלמת בכל גיל. חשוב כמובן לוודא שהרפרטואר של הסטנד-אפיסט/ית מתאים לגיל החוגגים, שהרי מה שמצחיק בני 3 לא תמיד יצחיק בני 10 ולהפך, ועוד כדאי לדעת שחלק מכוכבי "הצחוקיה" (תוכנית בערוץ ניקלודיאון שהפכה ללהיט בקרב הילדים) מתפרנסים גם מהפעלות לימי הולדת – ואם תבחרו באחד מהם יתווסף לאירוע גם הריגוש שבמפגש פנים אל פנים עם הגיבורים האהובים מהטלוויזיה.

יום הולדת דוגמניות

עוד אופציה פופולרית היא יום הולדת דוגמניות – וחשוב להדגיש שגם הבנים יכולים ליהנות מכל הפעילויות שמציעה הפעלה זו: בגדים יפים, אקססוריז, תסרוקות, צעידה גאה על מסלול דוגמנות מיוחד, אינספור תמונות שחלקן יהפכו למזכרת שתמיד כיף לחזור אליה ובאופן כללי הרבה אנרגיות חיוביות.

יום הולדת ספא

הפעלה ליום הולדת שמתאימה בעיקר לבנות אבל מפעילה מנוסה יכולה להתאים אותה גם לבנים. הכוונה היא לא למסיבה שנערכת בספא, אלא ליום הולדת אצלכם בסלון עם כל הפינוקים שמציע ספא, כך שהנסיכות הקטנות מרגישות כמו מלכות אמיתיות.

יום הולדת ספורט

אם ספא ודוגמניות נתפשות כהפעלות לבנות, יום הולדת ספורט נחשב לכזה שמיועד לבנים – אבל בפועל כמעט תמיד מסתבר שהבנות נהנות לא פחות (ולפעמים אפילו יותר, ובמיוחד כשמתגלה שהן יכולות לנצח את הבנים בכדורגל או כדורסל...). הפעלה ספורטיבית מתאימה לימי הולדת שנערכים בגינה ציבורית גדולה או פארק יפה, כשכמובן חשוב לוודא שהדבר אפשרי ושאין איסור מטעם הרשות המקומית על עריכת ימי הולדת במקום.

קרבות לייזרים

הפעלת קרבות לייזרים היא הזדמנות מצוינת לכל ילד ולכל ילדה להפגין אומץ, זריזות, דיוק, נחישות, חדות מחשבה, אסטרטגיות ועוד כישורים ויכולות, והכל באווירה מהפנטת ועם אקשן בלתי פוסק – בדיוק מה שצריך ליום הולדת.

חדר בריחה

אחד הטרנדים הלוהטים של ימי הולדת בנתניה ובעצם בכל הארץ הוא חדר בריחה – הפעלה שנערכת במתחם ייעודי, מקושט היטב וערוך לקראת החוגגים הצעירים. חדרי בריחה מפעילים את הדמיון, יוצרים ריגוש רב בזכות האתגר ומלמדים את הילדים והילדות לשתף פעולה ובעיקר שהם יכולים להצליח בכל משימה – כך שמדובר בהפעלה שהיא גם כיפית וגם מעצימה.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "כל האפשרויות של הפעלות לימי הולדת"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד